TV100 Gün Uyanıyor sunucusu kimdir, adı nedir? (Ela Rümeysa Cebeci Biyografisi)

TV100 kanalında her sabah yayınlanan "Gün Uyanıyor" programının sunucusu kimdir, programı sunan sunucunun adı nedir, nerelidir, kaç yaşında, daha önce nerelerde çalıştı soruları her sabah merakla soruluyor.

Google Haberlere Abone ol
TV100 Gün Uyanıyor sunucusu kimdir, adı nedir?

TV100 "Gün Uyanıyor" sunucusu kimdir, adı nedir, nerelidir, kaç yaşında, daha önce nerelerde çalıştı soruları merakla soruluyor. TV100 kanalında hafta içi her sabah saat 06.00'da başlayan "Gün Uyanıyor" programı ilgiyle izleniyor. Programın izlenmesinin en büyük faktörlerinden biri de sunucunun kendisi oluyor. Her sabah "Gün Uyanıyor" programını izleyen seyirci sunucunun kim olduğunu da ara ara merak ediyor. Peki, TV100 Gün Uyanıyor sunucusu kimdir, adı nedir? 

TV100 GÜN UYANIYOR SUNUCUSU KİMDİR, ADI NEDİR?

TV100 kanalında her sabah ekrana gelen "Gün Uyanıyor" sunucusunun adı Ela Rümeysa Cebeci'dir.

TV100 Gün Uyanıyor sunucusu kimdir, adı nedir
TV100 Gün Uyanıyor sunucusu kimdir, adı nedir

 

Sunuculuk kariyerinin dışında akademik bir kariyere de sahip olan Ela Rümeysa Cebeci, radyo programcılığı da yapmıştır. Oyunculuk kariyerine ise Şevkat Yerimdar isimli dizisi ile adım atan Ela Rümeysa Cebeci, son olarak TV100 ekranlarında haber sunuculuğu görevini üstlenmektedir.

Ela Rümeysa Cebeci, 31 Mayıs 1988'de İstanbul'da doğmuştur. Ekranlarına çıkmadan önce 2011'li yıllarda İstanbul FM radyolarında yaptığı programla tanındı.

TV100 Gün Uyanıyor sunucusu kimdir, adı nedir
TV100 Gün Uyanıyor sunucusu kimdir, adı nedir

 

TRT 1 ekranlarında muhabir olarak göreve başlayan Ela Rumeysa Cebeci, bir yandan da oyunculuk kariyerini başlamıştır. İlk rol aldığı dizi 2011 yılında Kanıt isimli dizidir. Aynı yıl Nuri adlı dizide de yer alan Cebeci, 2012 yılında Fetih 1453 filmi ve son olarak Şevkat Yerimdar adlı dizide rol alarak oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

ELA RUMEYSA CEBECİ DAHA ÖNCE NERELERDE ÇALIŞTI?

Cebeci'nin daha önce çalıştığı kurumlar ise şöyle:

Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Görevlisi

Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Yüksek Lisans

Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Akademisi

Bahçeşehir ve Yeditepe Üniversitesi İletişim Bölümü


 

Yorumlar