Künye

YÖNETİM YERİ VE ADRES İLETİŞİM BİLGİLERİ

İMTİYAZ SAHİBİ

Mehmet Güner / GNR Medya
[email protected]

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Faruk Seven
[email protected]

 

EDİTÖR

Rabia Güner
[email protected]

 

AVRUPA TEMSİLCİSİ
Osman Hulusi Boyraz
 

SEO DANIŞMANI
Taha Seven

 

REKLAM TANITIM
[email protected]  

 

BÜLTEN ve İHBAR HATTI
[email protected] 

 

GRAFİK VE LOGO:
Logoloji


 

YAZILIM-TASARIM:
Bilgin Pro
 

e-MAİL İLETİŞİM: 
[email protected]

 

TELEFON İLETİŞİM:
0 212 679 33 99

 

ADRES BİLGİLERİ:

Avcılar | İstanbul

 
 

 Sitemiz Anadolu Ajansı (AA) Abonesidir.

 

İçeriklerimiz DMCA tarafından koruma altındadır.

 

DMCA.com Protection Status

 

YASAL SORUMLULUK BİLDİRİMİ

Sonhaberler.com sitesi, hukuka saygılı olmayı amaç edinerek, "telif ve hak ihlali" konularında “uyar ve kaldır” prensibiyle çalışır. Herhangi bir yayın nedeniyle yayının gerçekliğinden endişelenen ya da telif hususlarına neden olan bir paylaşım yapıldığını düşünen hak sahipleri, [email protected] adresi üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan bilgi ve şikayetler  incelenecek gereği yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Sonhaberler.com'da yer verilen yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir pencrede açılır. Haber portalımız harici linklerin sorumluluğunu almaz.

GİZLİLİK POİTİKASI

“Gizlilik Politikası” kullanıcıların gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlamış olup, kullanıcıların onayı olmadan kişisel bilgileri kullanılmayacak, kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uyulacak ve kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenecektir. Ancak internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmaması sebebiyle internet üzerinde kişisel bilgilerini iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3.kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3.kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususunda beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Sonhaberler.com However, sometimes the Sonhaberler.com uses third parties to process your information. Sonhaberler.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Sonhaberler.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Sonhaberler.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Sonhaberler.com and its services. When you use Sonhaberler.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Sonhaberler.com cookies section of our full Privacy Policy.

KULANICI VERİLERİ
Sonhaberler.Com, uygulama kullanıcılarının kişisel bilgilerini 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Cihaz bilgisi sadece Haber Bildirimleri için cihaza haber göndermek için kullanılmaktadır. Bu bilgi hiç bir gizlilik durumunu ihlal etmemekle birlikte uygulama kaldırıldığında geçerliliğini yitirmektedir.

GİZLİLİK POLİTİKALARI VE GÜVENLİ İLETİM
Uygulamamızda kişisel veya hassas kullanıcı verileri uygulama içinde hiç bir durumda kullanılmamaktadır.