Gizlilik İlkeleri

www.sonhaberler.com internet sitesi gizliliğinizi ciddiyetle muhafaza eder. Gizlilik ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

www.sonhaberler.com internet sitesi siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırır. Kişisel Bilgiler ilgilinin tanınabilmesi için adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgilerden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette www.sonhaberler.com internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

Bilgi Toplama ve Kullanımı:

www.sonhaberler.com internet sitesi siteye üye olduğunuzda veya sitenin sunduğu ürün yada hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. www.sonhaberler.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirme ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Siteye kayıt olduğunuzda sizden isim e-posta vs. gibi bilgiler istenir ve siteye kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda artık bizim için sıradan bir ziyaretçi değil sitemizin tanıdığı bir kullanıcı olursunuz ve www.sonhaberler.com internet sitesi size ait olan kullanım bilgilerini de bünyesinde barındırabilir.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

www.sonhaberler.com internet sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.

www.sonhaberler.com internet sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.


Privacy Policy

The www.sonhaberler.com website protects your privacy seriously. For more information on privacy principles, please read the following articles carefully.

What Does the Privacy Policy Cover?

The www.sonhaberler.com website contains personal information of those who use the products and services of the site. Personal Information consists of information such as name, surname, e-mail address, photograph, social network information in order to be recognized. This information is not publicly available and is not used and shared under any circumstances not controlled or controlled by the www.sonhaberler.com website.

Information Collection and Use:

www.sonhaberler.com website is information obtained from you when you become a member of the site or want to benefit from the products or services offered by the site. The www.sonhaberler.com website may consolidate your information and keep it in the same privacy listed above.

Name e-mail from you when you register on the site. When you log in to the site with your username and password, you are no longer an ordinary visitor, but a user that our site knows, and the www.sonhaberler.com website may also contain your usage information.

Information collected can be analyzed and reported in order to improve and improve the services.

Information Sharing and Disclosure

Unless you have a special request, www.sonhaberler.com website will never rent, sell, or share the personal information collected from you with companies that are not affiliated with our site and offer products or services to us or third parties.

If the www.sonhaberler.com website merges or incorporates with another company, it may carry the information belonging to the users within the framework of confidentiality. If information is transmitted, users will be notified of this in advance.

Privacy and Security

The information that belongs to the users is also restricted to the employees of our site for your safety and only authorized personnel can be accessed to the required parts when the user information about the product and service is required.

www.sonhaberler.com