Kadir Gecesi Mesajları, Sözleri? En güzel Kadir Gecesi sözleri, ayetleri, duaları, hadisleri 2023 hangisi?

En Güzel Resimli Kadir Gecesi mesajları, sözleri, Hadisleri 2022 Kadir Gecesi Çarşambayı Perşembeye bağlayan akşam eda edilecek. Müslümanlar bu mübarek gece için birbirlerine güzel mesajlar atmak için çaba gösteriyor. İşte en güzel resimli Kadir Gecesi mesajları...

Google Haberlere Abone ol
En Güzel Resimli Kadir Gecesi mesajları, sözleri

Kadir Gecesi Mesajları, Sözleri? En güzel Kadir Gecesi sözleri, ayetleri, duaları, hadisleri 2023 hangisi?  Müslümanlar için, "Bin aydan daha hayırlı" olarak nitelendirilen Kadir Gecesi 27 Nisan 2022 Çarşamba gecesini 28 Nisan 2022 Perşembeye bağlayan gece eda edilecek. Kadir Gecesi Mesajları, Sözleri? En güzel Kadir Gecesi sözleri, ayetleri, duaları, hadisleri 2023 hangisi?

Müslümanlar bu mübarek gecede birbirlerine mesajlar atarak kutluyor.

KADİR GECESİ MESAJLARI SÖZLERİ

İşte en güzel resimli Kadir Gecesi mesajları:

Tövbe güvercini kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında dursun. Bütün Melekler sizinle,Dualarınız Kabul Kadir Geceniz Mübarek Olsun....

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

En Güzel Resimli Kadir Gecesi mesajları 2021
O gece tan yeri ağarana kadar esenliktir

 

Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar? - Hadis-i Şerif 

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.

En Güzel Resimli Kadir Gecesi mesajları 2021
Şüphesiz, biz onu Kadir gecesinde indirdik

 

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Kadir gecesiniz hayırlı olsun!

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak Kadir Geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

Kadir geceniz mübarek olsun! Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Hayırlı Kandiller..!

En Güzel Resimli Kadir Gecesi mesajları, sözleri, Hadisleri 2022
En Güzel Resimli Kadir Gecesi mesajları, sözleri, Hadisleri 2022

 

Gecenin güzel yüzü yüregine dokunsun, seytan senden uzakta, melekler basucunda olsun, günes öyle bir geceye dogsun ki dualarin kabul Kadir Geceniz mubarek olsun!

Allah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi'nde, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun Kadir gecesiniz mübarek olsun!

Kuran'ın nazil olduğu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz mubarek olsun.

Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Kadir Geceniz kutlu olsun.

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin gururunu, leylegin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kadir Geceniz mübarek olsun.

Bir damla umut serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, Kadir Geceniz mübarek olsun!


 

Yorumlar