Çarpışma 3. Bölüm full izle - Son Bölüm Tek Parça

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolü Elçin Sangu ile paylaştığı Çarpışma dizisi 3. bölümü 6 Aralık Perşembe akşamı yayınlandı. İkinci bölümde psikolojik travma geçiren Kadir büyük bir kazaya sebep olmuştu. Meydana gelen kaza neticesinde 4 kişinin hayatı kesişmişti. İzleyicilerin büyük bir merakla beklediği Çarpışma 3. bölümde ise bu isimlerin her birbirinin birbiriyle olan bağlantıları irdelendi. Polis şefi olan Kadir'i İstanbul metropolünde zorlu bir görev bekliyor. Gözü kara Kadir ise hiçbir şeyden çekinmeden bütün vakaların üzerine gözünü kırpmadan gidiyor. Ancak bu yolda canını acıtacak birçok olayla karşılaşacak. Bazen çocukluk arkadaşını kendi eliyle nezarethaneye bazen de cezaevine göndermek zorunda kalacak.

Çarpışma 3. Bölüm full izle - Son Bölüm Tek Parça
11 Aralık 2018 Salı 08:05

Çarpışma 3. Bölüm 6 Aralık 2018 Perşembe akşamı saat 20.00'da Show TV ekranlarında sevenleriyle buluştu. Polisiye bir dizi olarak ekranlara gelen dizi ilk bölümünden itibaren aksiyon ve heyecanlı sahneleriyle seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Kıvanç Tatlıtuğ'un usta oyunculuğunu bir kez daha sergilediği dizi olan Çarpışma'da ilginç hikayeler anlatılıyor. Komiser Kadir Adalı, 3. Bölüm'de Veli Cevher'in izini buluyor. Veli ile bağlantısı para babalarının mekanlarını basarak onları gözaltına aldırıyor. Kadir, Veli'nin izinde Veli ise alıkoyduğu küçük kız çocuğunu Kadir'e karşı kullanmaya hazırlanıyor. Öte yandan, avukat hanımı bıçaklayan kişinin Kadir'in mahalle arkadaşı Kerem olduğu ortaya çıkıyor. Kerem'i kullananlar ise Kadir'in bunu öğrendiğini fark ediyor. Avukat hanımı bıçaklayan Kerem ise Kadir tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Cezaevine gönderilen Kerem için bütün umutlar tam tükenmiş üzereyken, Kerem bir yolunu bularak cezaevinden çıkmanın yolunu eşelemeye başlıyor. Avukat hanım ile pazarlık yapan Kerem'in cezaevinden çıkmak için tek umudu elindeki video. 

Kadir komiser, Veli Cevher ile okulun bahçesinde karşılaşıyor. Veli, Kadir'e elindeki küçük kızın peşini bırakmasını ister ve onu ailesiyle tehdit eder.

Reytinleri yerinden oynatacak yeni dizi çarpışma, ilk bölümü ile izleyicilerden tam not almıştı. İkinci bölümü de yayınlanan dizi izleyicilerin büyük beğenisini topladı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu'nun başrollerini paylaştığı dizide heyecan dorukta.

ÇARPIŞMA 4. BÖLÜM FRAGMAN

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM FULL İZLE - 3. BÖLÜM TEK PARÇA

ÇARPIŞMA DİZİSİNİN İKİNCİ BÖLÜM ÖZETİ

Çektiği acılar neticesinde intiharın eşiğine gelen Kadir, 4 arabanın kazaya geçirmesine sebep oluyor. Yaşanan bu kaza 4 kişinin kaderini adeta kesiştiriyor ve hayatları artık eskisinden çok farklı olacak.

Çarpışma dizisinin 2. Bölümünde; Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem’in karıştıkları kazada, şuuru açık tek kişi Zeynep’tir. Durumu en ağır olan ise Cemre. Zeynep, baygın haldeki Kadir’i tanır ve şoke olur. Zeynep, Kadir’e yardım etmek ile kızını kurtarmak arasında büyük bir ikilemde kalır. Olay yerine sağlık ekipleri ve itfaiye gelir. Cemre ve Kerem araçlarından çıkarılıp hastaneye götürülür. Ancak, Kadir ve Zeynep’in kullandıkları araçlarda kimse yoktur. Veli, polisin işe karışması ile yeni önlemler alır ve Zeynep’in kızı Aylin’in hayatıyla ilgili çok kritik bir kararın eşiğine gelir. Cemre, kendisini yaralayan ve aracına çarpanın aynı kişi olduğunu öğrenir ve polise bilgi verir. Belma ve Demir’i ise yasak aşklarının ortaya çıkma korkusu sarar. Kadir ile Zeynep’in geçmişten gelen bağları ortaya çıkarken, hayat onları hiç ummadıkları yerlerde, hiç ummadıkları zamanlarda ve hiç ummadıkları şekilde yıllar sonra yeniden karşı karşıya getirecektir. ‘Çarpışma’, etkileyici sahneleri, yükselen gerilimi ve ters köşe sürprizleriyle izleyicilerini yine ekrana kilitleyecek.

Oyuncu Kadrosunde başrollerde; Kadir: Kıvanç Tatlıtuğ,  Zeynep: Elçin Sangu var.

ÇARPIŞMA DİZİSİ BİRİNCİ BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Fenomen olmaya aday dizinin ilk bölümünde, çektiği acılar neticesinde intiharın eşiğine gelen Kadir, 4 arabanın kazaya geçirmesine sebep oluyor. Yaşanan bu kaza 4 kişinin kaderini adeta kesiştiriyor ve hayatları artık eskisinden çok farklı olacak. Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi'nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eylemi ile kaybeden Kadir, suçluluk duymaktadır ve büyük acılar yaşar. İntiharın eşiğine gelen Kadir sebep olduğu kaza neticesinde başmbaşka bir hayat çizgisine geçecektir. Dört arabanın karıştığı kaza, 4 insanın hayatını kesiştirir. Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir'in karıştığı kaza sonrası söylenen söz dizinin bam teli ; ‘Çarpışan aslında biz değildik. İzleyiciler tarafından 2. bölümü merakla beklenen Çarpışma dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir terör eylemi ile ailesini kaybeden Kadir psikolojik travmaya sürüklenir. Bu travmadan onu yetimhaneden tanıdğı Zeynep( Elçin Sangu) kurtaracaktır. İzleyici Kadir ve Zeynep arasında geçecek dolu dizgin bir aşk hikayesine tanık oalcak. Zeynep de Kadir sayesinde hayatının anlamı kızına kavuşacaktır. Elinden zorla kızı alınmıştır. Kerem ve Cemre arasında ise büyük bir sır vardır. Cemre güçlü bir avukatlık şirketinin genç varisidir. Kerem, hiçbir şeyi olmayan, hapisten yeni çıkmış ve başına daha büyük bela açmış bir gençtir; üstelik bu yeni belanın merkezinde Cemre vardır. Senaristi Ali Aydın olan dizinin yapımcısı Karem Çatay ve Pelin Diştaş, yönetmen koltuğunda ise Uluç Bayraktar oturuyor. Dizinin kulağı mest eden müziklerinin imzası ise Toygar Işıklı'ya ait. 

Çarpışma 2. Bölüm tek parça izle

ÇARPIŞMA DİZİSİNİN KONUSU

Dizinin gözleri dolduran 4 karakterinin, Kadir (Kıvanç Tatlıtuğ), Zeynep (Elçin Sangu), Kerem (Alperen Duymaz) ve Cemre (Melisa Aslı Pamuk), bir kaza ile yollarının kesişmesini konu alan dizide bam teli, 'Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi… Nereye gidersen git, ne kadar kaçarsan kaç, eninde sonunda herkes döner, olay mahalline!' sözü. 4 arabanın karıştığı kazadan sonra  meydana gelen heyecan verici olaylar örgüsünü konu alan Çarpışma dizisinde ilerleyen bölümlerde neler olacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor.

ÇARPIŞMA DİZİSİNİN KÜNYESİ 

Yayınlandığı Kanal: Show TV

Yayınlandığı gün ve saat : Perşembe 20:00

Çarpışma dizisinin yönetmeni kim : Uluç Bayraktar

Başrol Oyuncuları: Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu

Çarpışma dizisinin senaristi kim :  Ali Aydın

Yapımcısı :  Karem Çatay ve Pelin Diştaş

Müzik : Toygar Işıklı

Oyuncu Kadrosu:

Veli: Onur Saylak

Cemre: Melisa Aslı Pamuk

Kerem: Alperen Duymaz

Haydar: Erkan Can

Selim: Mustafa Uğurlu

Meral: Merve Çağıran

Belma: Rojda Demirer

Demir: Hakan Kurtaş

Galip: İsmail Demirci

Aslı: Sevtap Özaltun

Serpil: Gonca Cilasun

Ömer: Yıldırım Şimşek

Aylin: Gökçen Çiftçi

Deniz: Merve Nil Güder


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×