Avlu 30. Bölüm Full HD İzle - Son Bölüm Tek Parça

Star TV'nin sevilen dizilerinden Avlu 30. Bölüm ile 14 Şubat 2019 Perşembe saat 20.00'da hayranlarıyla buluştu. Avlu son bölüm izleyenler Avlu'ya yeni gelen Pelin'in trajik hikayesine kilitlendi. Avlu 30. bölüm izleyicileri Pelin'in başına gelenlerden ve Kudret'in elinden kurtulup kurtulamayacağını merak ediyor.

Avlu 30. Bölüm Full HD İzle - Son Bölüm Tek Parça
15 Şubat 2019 Cuma 01:30

Avlu 30. Bölüm 14 Şubat 2019 Perşembe saat 20.00'da StarTV'de ekranlara geldi. Bu akşam Avlu 30. bölüm izleyicilerin karşısına çıkıyor. Azra'yı kaçırtan Kudret torununa ulaşmak için Azra'yı kullanılrı. Bebeğin kaldığı hastaneyi bu vesile ile öğrenen Kudret son anda torununun kaçırıldığını öğrenerek çılgına döner. Bebeği kaçırtan Zerrin hem küçük bir bebeği Kudret gibi bir belanın elinden kurtarmak ister hemde bir nebzede olsa kardeşinin intikamını almak istediği Kudret'e acı yaşatmak ister.

Yiğit'in elinden kurtulan Azra Kudret'in adamlarına yakalanır ancak kısa bir sürede onların elinden de kurtulur. Fakat polislerin elinden kurtulamayıp kendini tekrar demir parmaklıkların ardında bulur. 

Diğer taraftan Avlu'ya gelen yeni isim Pelin'in hikayesi izleyicileri meraklandırdı. Tacize uğradığı için kendini korumak isteyen Pelin bu durumun bu şekilde ifade edilmesi gerektiği konusunda annesini ikna edemez. Öte taraftan Kudret bu yeni kızı ağına düşürmeye çalışır. Madde bağımlısı olduğu iftirası atılan küçük kız kendini bir şekilde Avlu'dan kurtarmaya çalışmaktadır. Deniz duruma el atıp bir şekilde Pelin'in kurtulması için çalışacaktır. Deniz'in avukatı Erhan'a vekalet veren Pelin'in bağımlı olmadığını ispat etmek için tekrar test yapılacaktır. Ancak son anda Kudret'e bir şekilde Pelin'in kanında madde bulunması gerektiği bilgisi iletilir ve Kudret Pelin'in suyuna madde koyarak kanında bulunmasını sağlar. 

Kudret'in elinde bulunan görüntüler sayesinde Zerrin'e her istediğini yaptırmaktadır. Deniz telefonun peşine düşer. Sonunda telefonu Zerrin'e vererek Pelin'i kendi koğuşuna aldırır. Aynı zamanda mutfağın ve çamaşırhanenin sorumluluğuda Deniz'e geçer. Kudret'in adamları Pelin'in depoya gittiğini Kudret'e haber veririler. Avukattan Pelin'i susturma talimatı alan Kudret depoda elinde bıçakla Pelin'i kıstırır. Avlu izleyicileri 31. bölümü merakla beklemeye başladı.

Diğer taraftan Yiğit'in Azra'yı kaçırdığı ortaya çıkar ve Azra parmaklıklardan kurtulur.

AVLU 30. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM

AVLU 29. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

Tahliye olan Azra peşindeki adamdan kurtulabillecek mi. Azra'yı dışarıda nasıl bir hayat bekliyor. diğer taraftan Özge ve bebeğin peşine düşen Kudret başarılı olcak mı Avlu son bölüm izleyenler merakla bekliyor.

Deniz Avlu'daki köstebeğin peşine düştü. Ve Deniz ihanet edenin Derya olduğunu bulur ve Derya'yı dışlayarak ona en büyük cezayı verir.

Azra'yı adım adım takip eden Yiğit başına gelnelerin hesabını sormak için Azra'yı kaçırır. Bir odaya hapsederek Azra'yı bağlayan Yiğit intikam almak peşindedir. Kardeşinin başına gelenleri çözmek için dosyların peşine düşen Zerrin dosyaları Murat'ın evinde ele geçirtir. Dosylarda Kudret ve Azra'nın isimlerine rastlayan Zerrin hepsinden intikam alacaktır. Torunu karşılığında Azra'yı kaçırtan Kudret yine istediğini alamaz son anda torunu kaçırılmıştır. Bunu öğrenen Kudret deliye döner ve Azra'nın biletinin kesilmesi emrini verir. 

Diğer taraftan Avlu'da büyük bir acı yaşanır. İhanetin bedeli ağır olur dışlanmayı kaldıramayan Derya intihar eder. Deniz bu gidişe yıkılır. 

Avlu 28. Bölüm Full HD İzle - Son Bölüm Tek Parça

Avlu'da bugün Özge'yi bebeğinden ayırmak isteyen Kudret'ten hesap sorulacak. Zerrin'de Kudret'e hastanede yaptıklarının hesabını sorar ve gözdağı verir. Herkes Özge ve bebeğinin başına birşey gelmesinden endişe ediyor. Kızı ve torunu için endişelenen Naciye Zerrin'den özel izinle Kudret'le görüşür. Kudret'i tehdit eden Naciye kızına yada torununa zarar verirse Kudret'i ölümle tehdit eder. Kudret durulacak mı yksa dahada azacak mı merak ediliyor. 

Diğer taraftan Azra dışarı çıkmaya bir adım daha yaklaşır. Heyecanlı bir bekleyiş içindedir. Sonunda beklediği kararı alan Azra'nın beraatine hüküm verilir. Ancak Azra'yı bekleyen kötü bir üspriz vardır. Daha önce yaraladığı kişi Azra'dan intikam alacağını ve dışarıda rahat bırakmayacağını söyledi. Azra'yı neler bekliyor. Deniz'in Kudret'e karşı uygulamaya koyduğu plan işe yaramıştır. Deniz sonunda Kudret'in dibine adam sızdırmayı başarır. Bu vesile ile Kudret'in mal satışına bir nebze de olsa taş koymayı başarır ancak tam anlamı ile değil.

Avlu'da biraz hüzünlü biraz neşeli bir gün yaşanıyor. Azra'nın tahliyesini kutlayan koğuş bir taraftdan da Azra'dan ayrılmanın hüznünü yaşar.

Deniz öğrendiği gerçekle yıkılır. İçlerinden birinin Kudret'e çalıştığını öğrenen Deniz casusu bulmaya çalışır. Deniz casusu bulabilmek için Hasret'ten yardım ister. Hasret'in aklına gelen bir fikir casusu bulmaya yardım edecek mi. Bakalım Avlu'daki casus kim?

Diğer taraftan Kudret bebek ve Özge'nin peşini bırakmaz, ancak Özge'nin bulunamaması Kudret'i çılgına çevirir. Önümüzdeki bölümü heyecan bekliyor.

Avlu 27. Bölüm Full HD İzle - Son Bölüm Tek Parça

Deniz'in mahkemeden çıkan sonucu büyük ses getirdi. Özge ise bebekle ilgili sonuçsuz çıkan tüm detayı bir süreliğine askıya alır. Diğer taraftan Zerrin, kardeşinin sırrını çözmeye çalışır. Özgürlüğe adım adım yaklaşan Azra'nın ise heyecanlı bekleyişi sürüyor.

Avlu son bölüm izle

AVLU 26. BÖLÜM FLL HD CANLI İZLE - SON BÖLÜM İZLE

Avlu 26. Bölüm'de Azra’nın yaptığı son hamlesi Deniz’de büyük bir hayal kırıklığına yol açar. 

Öte yandan Zerrin, ipleri tekrar eline almak için yeni planlar peşindedir fakat karşılığını hiç beklemediği bir şekilde alacaktır.

Kudret ise gözlerini Özge’nin üzerinden bir an olsun ayırmamaktadır.

Özge’nin aklında tek bir soru...

Karnındaki bebek ona beraberinde neler getirmektedir?

Öte yandan Avlu'da 26.Bölüm'de şenlik var. Mahkum ve gardiyanlar birlikte yılbaşı kutlaması yaparlar.

AVLU 25. BÖLÜM FULL İZLE - 25. BÖLÜM TEK PARÇA

Deniz, başarısız firar girişiminin ardından tekrar avluya dönüyor. Deniz artık eski Deniz değildir. Bu firar Zerrin'in başına fena halde belaya sokmuştur. Kudret ise evladının acısıyla yanıp tutuşmaktadır. Azra ise bambaşka dertler içindedir. Öfkesi gün geçtikçe artan Azra'yı neler bekliyor? Eylül de ayrı dertler içinde bakalım dizide bu akşam neler olacak?

AVLU SON BÖLÜM İZLE- 24. BÖLÜM TEK PARÇA

AVLU 23. BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI

Önceki bölümlerde olduğu gibi yine heyecan ve aksiyonun hakim olduğu son bölüme Deniz'in intikam sahneleri damgasını vurdu. Deniz’in uzun zamandır sabırla beklediği gün gelmiş, kızının intikamını ne pahasına olursa olsun almıştır. Fakat şimdi herkes peşindedir ve zaman hızla aleyhine işlemektedir. Deniz’in önünde yapması gereken bir seçim ve halledilecek son bir şey daha vardır. Üstelik bu kez kendi için değil... Amansız iki rakip olan Kudret ve Azra birbirlerini mahvetmek için her an fırsat kollamaya devam ediyor. 

AVLU 22. BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI

Star TV'de her Perşmebe akşam yayınlanan Avlu dizisi bu akşam da yine heyecan ve aksiyon doluydu. 

Hapishane sakinler avluda birbirlerine giriyor. 

Çete reisleri birbirlerinin boğazına bıçak dayıyor. 

Bu durumdan memnun görünen gardiyanlar ise müdahale etmiyor.

Bir tarafta sevdiği adamı, Sinan’ı kaybetmiş Azra...

Diğer tarafta oğlunu, Alp’i kaybetmiş Kudret...

Bu iki kadının da yüreğine düşen kor avluyu adeta bir ateş hattına dönüşmüştür.

İçeride herkes büyük bombanın nerede ve ne zaman patlayacağını merak etmektedir.

Cezaevi koridorlarında Deniz beklenirken, bambaşka bir kadın ayak sesleri duyulacaktır.

AVLU 22. BÖLÜM FULL İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

AVLU DİZİSİNİN KÜNYESİ

AVLU OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Avlu dizisinin yapımcısı Limon Film; Yönetmeni ise Yüksel Aksu, Hülya Gezer ve Şafak Bal.

Avlu dizisinin senaristleri ise Cafer Özgül - Mehmet Güzelbeyoğlu - Caner Yalçın - Ayça Üzüm

Demet Evgar
Ceren Moray
Nursel Köse
Nergis Öztürk
Kenan Ece
Teoman Kumbaracıbaşı
Çağdaş Onur Öztürk
Onuryay Evrentan Atasalihi
Şeyla Halis
Ayça Damgacı
Denizcan Aktaş
Tuğrul Tülek
Simel Keçicioğlu
Selen Seyven


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×