Destan Akkız'ın annesi kim olacak? Belli oldu

Destan Akkız'ın annesi kim olacak sorusunun cevabı belli oldu. Dizinin başrol karakteri Destan annesine kavuşuyor. Annesinin kim olacağı ise seyirci tarafından merak ediliyordu.

Google Haberlere Abone ol
Destan Akkız'ın annesi kim olacak? Belli oldu

Destan Akkız'ın annesi kim olacak sorusunun cevabı belli oldu. Dizinin son bölümünde Akkız'ın annesine kavuşacağı hikayesi işlendi. Haliyle seyirci de Akkız'ın annesinin kim olacağını merak etmeye başladı. 

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı İnci Tataroğlu karakteriyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Sema Şimşek, ATV ekranlarında yayınlanan Destan dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Yönetmenliğini Fethi Bayram ve Metin Günay'ın üstlendiği, senaryosunu Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz'ın kaleme aldığı ATV'nin sevilen dizisi Destan, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Destan Akkız'ın annesi kim olacak? Belli oldu
Caption

 

Başrollerinde Ebru Şahin, Edip Tepeli, Selim Bayraktar ve İpek Karapınar'ın yer aldığı Bozdağ Film imzalı Destan dizisi, aksiyon ve heyecan dolu bölümleriyle adeta nefes kesiyor.

Salı akşamlarının vazgeçilmezi olan Destan dizisi, Gök Kağanı Korkut Han'ın yetim bıraktığı savaşçı dağ kızı Akkız'ın mücadelesini konu ediniyor.

Her bölümü merakla beklenen diziden izleyicileri sevindirecek bir transfer haberi geldi.

Destan Akkız'ın annesi kim olacak, belli oldu mu?
Destan Akkız'ın annesi kim olacak, belli oldu mu?

 

Dedikoducu Çocuk'un haberine göre; Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı İnci Tataroğlu karakteriyle akıllara kazınan ve son olarak Avlu dizisiyle izleyici karşısına çıkan Sema Şimşek, Destan dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Dizinin izleyicileri, Twitter hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarda Sema Şimşek'in, Ebru Şahin'in hayat verdiği Akkız'ın annesini canlandıracağını iddia etti.

Destan Akkız'ın annesinin kesin ve net olarak kim olacağı önümüzdeki bölümde belli olacak. 

Destan dizisinin oyuncuları: 

Ebru Şahin. Akkız. Dağ Hanlığı'nın cesur ve asi savaşçısı. 
Edip Tepeli. Batuga. 
Selim Bayraktar. Alpagu Han. 
Deniz Barut. Ulu Ece. 
Teoman Kumbaracıbaşı Balamir Beg. 
Kanbolat Görkem Arslan. Saltuk Beg. 
İpek Karapınar. Çolpan Hatun. 
Elif Doğan. Tutkun.

DESTAN DİZİSİ SENARYOSU

Ayşe Ferda Eryılmaz ile Sedef Nehir Erdem Destan dizisinin etkileyici senaryosunu yazacak.

DESTAN DİZİSİ YÖNETMENİ

Destan dizisinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturacak.

DESTAN DİZİSİ KONUSU

Destan dizisinin hikayesi 9. Yüzyılda Türklerin İslamiyet’e geçişinden önceki dönemde Orta Asya’da geçecek. Dizi de dağ obalı kimsesiz bir kız ile eli ayağı tutmayan bey oğlunun hikâyesi anlatılacak.


 

Yorumlar