Fenerbahçe'de Tüzük Tadil Kongresi başladı

Fenerbahçe Spor Kulübü Tüzük Tadil Kongresi, Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena'da başladı. Kongreye Başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler ve kongre üyeleri katılıyor.1 milyon üyeli Fenerbahçe hedefiyle yapılan kongrede,...

Fenerbahçe'de Tüzük Tadil Kongresi başladı
18 Mayıs 2014 Pazar 13:58

Fenerbahçe Spor Kulübü Tüzük Tadil Kongresi, Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena'da başladı. Kongreye Başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler ve kongre üyeleri katılıyor.

1 milyon üyeli Fenerbahçe hedefiyle yapılan kongrede, divan başkanlığına Vefa Küçük seçildi. Vefa Küçük, Fenerbahçe'nin anayasasının 107 yıl sonra yeniden yazıldığını söyledi. Fenerbahçe Tüzük Tadil Kongresi Mustafa Kemal Atatürk, şehitler, ebediyete intikal etmiş yönetici ,üyeler ve sporcular ile geçtiğimiz günlerde Soma'daki maden faciasında yaşamını yitirmiş emekçi maden işçilerinin anısına yapılan saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başladı.

Başkan Aziz Yıldırım da kısa bir konuşma yaptı. Ardından yönetici Şekip Mosturoğlu tüzük tadili hakkında bilgiler verdi. Daha sonra tek tek okunan tüzük maddeleri, üzerinde yapılan görüşmeler ve oylamadan sonra kabul edilmeye başlandı.

Kongre devam ediyor. CİHAN

Fenerbahçe'de Tüzük Tadil Kongresi başladı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×