Fenerbahçe'de 2014 yılı bütçesi kabul edildi

Fenerbahçe Spor Kulübü 2013 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nda, kulübün 2014 yılı bütçesi 217 milyon 650 bin lira olarak oybirliğiyle kabul edildi.Başkanlık Divanı'nın oluşturulmasının ardından, toplantının gündemi oya...

Fenerbahçe'de 2014 yılı bütçesi kabul edildi
07 Haziran 2014 Cumartesi 14:58

Fenerbahçe Spor Kulübü 2013 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nda, kulübün 2014 yılı bütçesi 217 milyon 650 bin lira olarak oybirliğiyle kabul edildi.

Başkanlık Divanı'nın oluşturulmasının ardından, toplantının gündemi oya sunuldu ve oy birliğiyle kabul edildi. Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu daha önce üyelere gönderilen kitapçıkta yer aldığından oy birliğiyle okunmuş sayıldı. Ardından Denetim Kurulu Raporu okundu ve raporlar hakkında görüşmelere geçildi.

YÖNETİM OYBİRLİĞİ İLE İBRA EDİLDİ

Raporlar hakkındaki görüşmelerin ardından Fenerbahçe Yönetim Kurulu, genel kurul üyelerinin oy birliğiyle ibra edildi. Ardından 1996 yılında ibra edilen, ancak ardından mahkeme kararıyla bozulan yönetimin yeniden ibra edilmesine oy birliğiyle karar verildi.

Öte yandan Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 2014 yılı bütçesi oya sunuldu. 217 milyon 650 bin liralık bütçe oy birliğiyle kabul edildi. Ardından kulüp için gerekli görülen her türlü gayrimenkul yatırımlarının yapılması, gayrimenkul satın alınması, satılması, satın alma için her türlü kredinin temini, buna ilişkin işlemlerin ifası, ipotek, intifa, irtifak hakkı ve yasalarda belirlenmiş her türlü ayni hak tesisi ile şirketler, ticari işletmeler kurulması, kurulmuş şirketlere ortak olunması, gayrimenkul yatırım ortaklıklarının kurulması hususlarında yönetim kuruluna yetki verilmesi oy birliğiyle kabul edildi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×