Beşiktaş'ta görev değişimleri ertelendi

Beşiktaş Kulübü’nde yönetim kurulu arasında bir süredir gerçekleşmesi gündemde olan görev değişiklikleri ileri bir tarihe ertelendi.Cihan muhabirinin edindiği bilgiye göre, bugün öğleden sonra Beşiktaş Kulübü Olağan haftalık toplantısında...

Beşiktaş'ta görev değişimleri ertelendi
12 Haziran 2014 Perşembe 21:38

Beşiktaş Kulübü’nde yönetim kurulu arasında bir süredir gerçekleşmesi gündemde olan görev değişiklikleri ileri bir tarihe ertelendi.

Cihan muhabirinin edindiği bilgiye göre, bugün öğleden sonra Beşiktaş Kulübü Olağan haftalık toplantısında bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri, sadece bütçe ve stat konularını görüştü.

Görev değişikliklerinin ertelenmesini 2. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin istediği, Çebi’nin, kulüp işlerini düzene koyup daha sonra görevlendirmelerin yapılmasını talep ettiği belirtildi. Değişikliklerin ise bu ay sonuna kadar yapılması kararlaştırıldı.

Öte yandan Başkan Fikret Orman başkanlığında yapılan toplantıya, dün yaptığı açıklama ile futbol şubesindeki görevinden ayrıldığını belirten Ahmet Kavalcı’nın yanı sıra, Yalçın Kaya Yılmaz ve Erdal Karacan katılmadı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×