MHP lideri Bahçeli'den şarkı isteği

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ziyaret için geldiği Bilecik'te, yerel sanatçı Bahattin Atak'tan, Ferdi Tayfur'dan bir şarkı söylemesini istedi.

MHP lideri Bahçeli'den şarkı isteği
12 Nisan 2014 Cumartesi 22:03

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ziyaret için geldiği Bilecik'te, yerel sanatçı Bahattin Atak'tan, Ferdi Tayfur'dan bir şarkı söylemesini istedi. Bahçeli'yi kırmayan sanatçı, Ferdi Tayfur'un 'Merak etme sen' parçasını seslendirdi.

Devlet Bahçeli, Osmanlı İmparatorluğu'nun temellerinin atıldığı Bilecik'in Söğüt ilçesinde Ertuğrul Gazi Türbesi'ni ziyaret etti. Daha sonra seçimi kazanan belediye başkanını kutlayan Bahçeli, Çelebi Mehmet Parkı'nda vatandaşlarla bir araya gelerek çay içti, sohbet etti. Devlet Bahçeli, yerel sanatçı Bahattin Atak'ın söylediği 'söğüdün erenleri' isimli türküyle keyif buldu.

MHP lideri Bahçeli, yerel sanatçıdan Ferdi Tayfur'dan bir şarkı söylemesini istedi. Bahçeli'nin isteği üzerine sanatçı, Ferdi Tayfur'un 'Merak etme sen' şarkısını seslendirdi. Şarkıyla neşelenen Bahçeli, sanatçıyı alkışlayarak kutladı. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×