Erdoğan ve Davutoğlu kaçırılan gazetecilerle görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, Nusaybin'de PKK'lılar tarafından kaçırıldıktan sonra serbest bırakılan gazetecilerle telefonda görüştüler

Erdoğan ve Davutoğlu kaçırılan gazetecilerle görüştü
21 Şubat 2016 Pazar 14:19

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nusaybin'de PKK'lılar tarafından kaçırıldıktan sonra serbest bırakılan gazetecilerle telefonda görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti, muhabirlerin sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Nusaybin'de PKK'lılar tarafından kaçırıldıktan sonra serbest bırakılan Anadolu Ajansı (AA) muhabirleri ile telefonda görüştü.

Başbakan Davutoğlu ilk olarak AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı'dan serbest bırakılan AA muhabirlerinin durumuyla ilgili bilgi aldı.

Daha sonra AA Foto Muhabiri Onur Çoban ile telefonda görüşen Davutoğlu, Çoban ve arkadaşlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Çoban'dan, kaçırılmalarının ardından herhangi bir sıkıntı yaşayıp yaşamadıkları konusunda bilgi alan Davutoğlu, "Gazetecilik faaliyeti yaparken başınıza böyle bir olay geldi. Büyük geçmiş olsun" dedi.

Gazetecilere evli olup olmadıklarını soran Davutoğlu, Kameraman Kenan Yeşilyurt ve Muhabir Rauf Maltaş'ın sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Başbakan Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu'nun da geçmiş olsun dileklerini muhabirlere iletti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×