Vali Mayda, Gümüşhane'ye veda etti

Merkez Valiliği'ne atanan Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, görevinden ayrıldı. Valilik binası önünde kendisini uğurlamak üzere gelen yönetici, bürokrat ve Gümüşhanelilerle vedalaşan Mayda, "Yeni gelecek arkadaşımız da sizlerle güzel bir...

Vali Mayda, Gümüşhane'ye veda etti
09 Haziran 2014 Pazartesi 15:28

Merkez Valiliği'ne atanan Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, görevinden ayrıldı.

Valilik binası önünde kendisini uğurlamak üzere gelen yönetici, bürokrat ve Gümüşhanelilerle vedalaşan Mayda, "Yeni gelecek arkadaşımız da sizlerle güzel bir ekip çalışması içerisinde Gümüşhane’mizi daha iyi noktalara getirecektir. Ben hepinize gösterdiğiniz yakınlıktan dolayı, kamu görevlilerine gösterdikleri destekten dolayı, Gümüşhanelilerimize gösterdikleri misafirseverlikten dolayı şükranlarımı sunuyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin. Allah’a ısmarladık." dedi.

Gerçekleşen ayrılığın şekli bir ayrılık olarak görülmesi gerektiğini kaydeden Vali Mayda, tüm Gümüşhane’nin güzel bir çalışma ortamı içerisinde destek olduklarını belirterek herkese gösterdikleri yakınlıktan, destekten ve misafirseverlikten dolayı teşekkürlerini iletti.

Gönlü ferah bir şekilde Gümüşhane’den ayrıldığını söyleyen Vali Mayda’ya, Mustafa Zengin tarafından hazırlanan 'Gümüşhane fotoğrafı', Belediye Başkanı Ercan Çimen tarafından hediye edildi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×