Teknisyen, elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti

Adana'da elektrik teknisyeni 36 yaşındaki Orhan Kaya, elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti. 4 çocuk babası Kaya’ya merkez Seyhan ilçesi Uçak Mahallesi’nde elektrik direğine enerji besleme kablosu bağlamak için çıkarken elektrik çarptığı...

Teknisyen, elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti
17 Temmuz 2014 Perşembe 17:13

Adana'da elektrik teknisyeni 36 yaşındaki Orhan Kaya, elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti. 4 çocuk babası Kaya’ya merkez Seyhan ilçesi Uçak Mahallesi’nde elektrik direğine enerji besleme kablosu bağlamak için çıkarken elektrik çarptığı öğrenildi.

Adana ETESO Başkanı İsmail Abike, Orhan Kaya’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Abike, Kaya’nın gerekli güvenlik önlemleri alınmadan direğe çıkması nedeniyle elektrik akımına kapılarak can verdiğini iddia etti. Abike, "Bu kaza bizi derinden üzmüştür. AETESO olarak Ayhan Kaya’nın yakınlarının acısını paylaşıyor, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.” dedi. Benzer vakalarla karşılaşmamak için elektrik arızaları ve bağlantıları için elektrik teknikerleri ve teknisyenlerinin hiçbir şeklide elektrik direğine çıkmamalarını isteyen Abike, üyelerine "Kendinizi tehlikeye atmayın, canlar yanmasın, analar ağlamasın." uyarısında bulundu.

CİHAN

Teknisyen, elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×