TAÇDER ilk genel kurulunu yaptı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde faaliyet gösteren, Trakya Aktif Çalışanlar Derneği'nin (TAÇDER) 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Faik Çakar yönetim kurulu başkanı seçildi.Dernek merkezinde yapılan Genel Kurulda, yönetim, denetleme ve disiplin...

TAÇDER ilk genel kurulunu yaptı
29 Nisan 2014 Salı 13:03

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde faaliyet gösteren, Trakya Aktif Çalışanlar Derneği'nin (TAÇDER) 1. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Faik Çakar yönetim kurulu başkanı seçildi.

Dernek merkezinde yapılan Genel Kurulda, yönetim, denetleme ve disiplin kurulunun asil ve yedek üyeleri oy birliğiyle seçildi. Seçilen yeni yönetim kurulu üyeleri kendi arasında yaptığı oylamada ise Faik Çakar'ı yönetim kurulu başkanı seçti.

1. Olağan Genel Kurul sonrasında kendisini başkan seçen yönetime teşekkür eden Faik Çakar yaptığı konuşmada, "Çalışanların refah seviyesinin yükseltilmesini, kendimiz için doğal bir görev ve sorumluluk olarak gören bizler, çalışanlar olarak ihtiyaç duyacağınız, bilimsel ve kabul görmüş gelişmeleri sizler adına takip ederek, kısa yoldan ve doğru bir şekilde hizmetinize sunabilmek için, Trakya TAÇDER'e üye olmak suretiyle faaliyetlerimize katılarak değerli fikirlerinizden istifade etmemize imkân sağlamanızı ve bu suretle yapacağınız katkılara, yönetim kurulumuz adına şimdiden teşekkür ederim." dedi.

CİHAN

TAÇDER ilk genel kurulunu yaptı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×