Sürpriz Görüşme! Erdoğan, Hafta Sonu Davutoğlu'nu Kabul Etmiş

Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu 21 Mart Cumartesi günü akşam saatlerinde İstanbul'da görüşmüş.

Sürpriz Görüşme! Erdoğan, Hafta Sonu Davutoğlu'nu Kabul Etmiş
23 Mart 2015 Pazartesi 15:50

21 Mart Cumartesi günü Başbakan Davutoğlu'nun İstanbul'daki Nevruz programı sonrası Ukrayna dönüşü Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İstanbul'da görüştüğü ortaya çıktı. Görüşmenin Bülent Arınç gündeme bomba benzeri azalan izahatlarında sonra olması dikkat çekti.

DİKKAT ÇEKEN ZAMANLAMA

Başbakanlık kaynaklarından tahsil edilen bilgiye göre, Erdoğan ile Davutoğlu'nun görüşmesi, 21 Mart Cumartesi günü, akşam saatlerinde, İstanbul'da gerçekleşti.

ARINÇ NE DEMİŞTİ?

Aynı gün Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İmralı heyeti izahatlarıyla ilgili 'Bundan hoşlanmadım, hoşuma gitmedi, soğuk ve ya sıcak karşıladım' beyanları kendi hissi beyanlarıdır. Sorumluluk hükümetin üstündedir, bunları kendi özgün düşünceleri şekilde kabul edebiliriz. Cumhurbaşkanımızın böyle konuşması hatta hükümetimizi eleştiriyor noktaya gelmesi elbette hükümetimizi de yıpratabilir. Sayın cumhurbaşkanımızı fazla fazla sevdiğimiz için bu konuşmaları hükümetimiz hesabına değil fakat kendisini yıpratabilir diye düşünüyoruz' demişti.

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×