Sarıgül, Başbakan'ı yakalamış

Mustafa Sarıgül, "Bugün ki bir gazetede bir liderlik araştırmasında Sarıgül, başbakanı yakalamış. Şimdi yüzde 44 sayın başbakan yüzde 40 Sarıgül, arada 4 puan fark kalmış. Siz biraz daha çalışırsanız bu açığı kapatacağız" dedi.

Sarıgül, Başbakan'ı yakalamış
01 Şubat 2014 Cumartesi 17:12

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Esenler’de esnafı ziyaret etti. Sarıgül daha sonra meydandaki vatandaşlara seslendi. 
Hükümete gönderme yapan Mustafa Sarıgül, "Ama Sarıgül hata yaptı. Sarıgül Şişli'de kalsaydı problem yoktu. Hiçbir problem yok, ne TMSF var, ne öbürü var, ne ıncığı var ne cıncığı var, ne de boncuğu var. Çünkü her şeyi hesapladılar değişimi hesaplayamadılar, Sarıgül'ü hesaplayamadılar" şeklinde konuştu.
Kendisi hakkında hiçbir soruşturmanın olmadığını belirten Sarıgül, "Şu anda Sarıgül ile ilgili hiçbir soruşturma yok. Ama ne olacak, bugün ki bir gazetede bir liderlik araştırmasında Sarıgül, başbakanı yakalamış. Şimdi yüzde 44 sayın başbakan yüzde 40 Sarıgül, arada 4 puan fark kalmış. Siz biraz daha çalışırsanız bu açığı kapatacağız" ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×