Karacabey Ticaret Borsası kalitesini tescilledi

Bursa Karacabey Ticaret Borsası (KTB) TS EN ISO 9001:2008 belge yenileme gözetim tetkikini başarıyla geçti.

Karacabey Ticaret Borsası kalitesini tescilledi
06 Şubat 2014 Perşembe 17:13

Bursa Karacabey Ticaret Borsası (KTB) TS EN ISO 9001:2008 belge yenileme gözetim tetkikini başarıyla geçti.

Karacabey Ticaret Borsası (KTB) 2007 yılında TSE’den ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini Marmara Bölgesinde Ticaret Borsaları içinde ilk alan kurum oldu. Her yıl periyodik olarak TSE Bursa Personel ve Sistem Belgelendirme Müdürlüğü’nce yapılan tetkiklerin sonuncusu önceki gün gerçekleşti. Tetkiki TSE Bursa Personel ve Sistem Belgelendirme Müdürlüğü görevlisi Mehmet Bozdemir yaptı. Bozdemir, KTB’nin kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’nin şartlarını yerine getirip getirmediğini kontrol ederek, sistemin yürümesinde herhangi bir probleme rastlanmadığını gözlemledi.

Tetkike KTB Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Genel Sekreter İbrahim Temel ile Kalite Yönetim Sistemi Temsilcisi Özer Yarışlı katıldı. Tetkik sonucu açıklama yapan KTB Yönetim Kurulu Başkanı Bertan, kurumun her geçen gün hizmet kalitesini arttırdığını belirterek üyeler, müstahsil ve bölge halkının hizmetlerinden memnun kalınması için gerekli tüm düzenleme ve çalışmaların Borsa Meclisi ve Personelleri tarafından titizlikle yürütüldüğünü kaydetti.

TSE Tetkik görevlisi Mehmet Bozdemir de TS EN ISO 9001:2008 belge yenileme tetkikine Karacabey Ticaret Borsası’nın gayet güzel hazırlandığını ve tetkiki başarı ile geçtiğini ifade etti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×