Hacılar Okul Öncesi Çocuk Şenliği renkli görüntülere sahne oldu

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen ve bu yıl 7’ncisi gerçekleştirilen Kayseri Hacılar Okul Öncesi Çocuk Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu. Minik çocukların tüm hünerlerini sergilediği gösterilerde aileler de minikler kadar heyecanlıydı....

Hacılar Okul Öncesi Çocuk Şenliği renkli görüntülere sahne oldu
30 Mayıs 2014 Cuma 18:58

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen ve bu yıl 7’ncisi gerçekleştirilen Kayseri Hacılar Okul Öncesi Çocuk Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu. Minik çocukların tüm hünerlerini sergilediği gösterilerde aileler de minikler kadar heyecanlıydı.

    Belediye spor salonunda gerçekleştirilen etkinliğe İlçe Jandarma Komutanı Suat Haksever, Hacılar Belediye Başkanı Dr. Doğan Ekici, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri Herdem, Milli Eğitim Şube Müdürü Şener Serim, İl Müftüsü Emin Haspolat, daire müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

    Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından bir konuşma yapan Hasçelik Ana Okulu Müdiresi İlknur Şen, Hacılar'da Okul Öncesi Çocuk Şenliği'nin 2008 yılından beri yoğun ilgi ve alaka ile sürdüğünü söyledi. Şen, "Hepinizin bildiği gibi okul öncesi eğitim insan gelişiminin en hızlı ve en duyarlı dönemini oluşturur. Bu dönemler çocuklarımızın ortak özellikleri sonsuz merak ve öğrenme duygusudur. Bizlerde okul öncesi eğitimin önemini belirtip kavratmak, birlik ve beraberliği kuvvetlendirmek ve sosyal dokuyu yetiştirmek için önemli olan bu duyguyu oyunlarla birleştirerek çocuklarımıza daha zengin bir öğrenme ortamı sunmaya çalıştık." dedi.

    Hasçelik Ana Okulu Müdiresi İlknur Şen'in konuşmasının ardından Hasçelik Anaokulu, Hacı Sami Boydak İÖO Ana Sınıfı, Şaşoğlu İÖO Anasınıfı, Gürdoğanlar İÖO Anasınıfı, Saffet Arslan İÖO Anasınıfı, Feyyaz Mercan İÖO Anasınıfı, Boydak İÖO Anasınıfı, Yunus Çepken İÖO Anasınıfı ve Karpuzsekisi Mustafa Tatar İÖO Anasınıfı öğrencilerinin gösterileri ilgiyle izlendi.

    Miniklerin tüm becerilerini sergilediği şenlikte, minikler kadar velilerinde heyecanlı oldukları gözlerden kaçmadı. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×