Erzincan Valisi Kahraman'ın kayakla imtihanı

Erzincan'daki Ergan Kayak Merkezi'nde ilk kez kayak yapan Vali Süleyman Kahraman'a düşmemesi için korumaları ve eğitmenler eşlik etti

Erzincan Valisi Kahraman'ın kayakla imtihanı
25 Şubat 2015 Çarşamba 18:49

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı 63'üncü devir toplantısına Erzincan Valisi Süleyman Kahraman , Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak ve Erzincan Belediye Başkanı AK Partili Cemalettin Başsoy, KUDAKA Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

ERZİNCAN VALİSİ KAYSIN DİYE..

Toplantıya katılanlar Ergan Dağı Kayak Merkezine giderek kayak yaptı. Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak telesiyejle zirveye çıkıp kaymaya başlarken Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy tecrübesiz parkurunda kaldı. İlk kere kayak oluşturan Vali Süleyman Kahraman'ın düşmemesi için kayak hocaları ve korumaları gayret sarfetti.

"KAYAK SPORU ÇOK ÖNEMLİ"

Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, ilk kere kaydığını belirtirken Vali Süleyman Kahraman ise daha öncelikle kızakla kaydığını anımsattı. Vali Kahraman, "Daha öncelikle kızakla kaymıştım. Kayak sporu fazla fazla önemli. Biz de bu biçimde kayak yaparsak, vatandaşlarımızı da teşvik etmiş oluruz. Tüm hemşehrilerimizi burada spor yapmaya çağırma ediyoruz" diye konuştu.

Kaynak: HABER7.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×