ERGİAD ve DASİDEF'ten Fırat’a hayırlı olsun ziyareti

Erzurum Girişimci İş Adamları Derneği (ERGİAD) Yönetim Kurulu Başkan Hasan Özdemir, Doğu Anadolu Sanayici İşadamları Dernekleri Federasyonu (DASİDEF) Başkanı Osman Dolar, Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odası (ESOB) başkanlığına tekrar...

ERGİAD ve DASİDEF'ten Fırat’a hayırlı olsun ziyareti
06 Mayıs 2014 Salı 16:03

Erzurum Girişimci İş Adamları Derneği (ERGİAD) Yönetim Kurulu Başkan Hasan Özdemir, Doğu Anadolu Sanayici İşadamları Dernekleri Federasyonu (DASİDEF) Başkanı Osman Dolar, Erzurum Esnaf ve Sanatkârlar Odası (ESOB) başkanlığına tekrar seçilen Rasim Fırat’a 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

ERGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özdemir, DASİDEF Yönetim Kurulu Başkanı Osman Dolar ve DASİDEF Genel Sekreteri Halim Gökçe iyi dilek ve temennilerini ileterek yeniden ESOB’a Başkan Rasim Fırat’ı tebrik etti. ERGİAD Başkanı Özdemir, Erzurum’un ekonomisinin canlanması adına ESOB’un üstlendiği görev ve vizyonunu çok önemli bulduklarını ifade ederek, bölgedeki bütün illere örnek olabilme, bölgenin ekonomik olarak kalkınması adına Erzurum’a ve Erzurum esnafına çok büyük işler düştüğünü söyledi. Daha önce Erzurum’a katkılarından dolayı Fırat’ı tebrik eden Özdemir, yeni dönem başkanlığında da Fırat’a başarılar diledi.

ESOB Başkanı Fırat ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini iletti. Başkan Fırat, ERGİAD’ı çok yakından takip ettiklerini ve çalışmalarını çok önemsediklerini belirterek kendilerine yapmış oldukları bu ziyaretten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×