Ekmeleddin İhsanoğlu, kendisine ait Twitter hesabını Youtube’dan duyurdu

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, kendisine ait Twitter hesabını video paylaşım sitesi Youtube’dan duyurdu. Adına onlarca Twitter hesabı açılan İhsanoğlu, paylaştığı video ile kendisi haricindeki hesaplara itibar edilmemesini...

Ekmeleddin İhsanoğlu, kendisine ait Twitter hesabını Youtube’dan duyurdu
21 Haziran 2014 Cumartesi 12:08

Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, kendisine ait Twitter hesabını video paylaşım sitesi Youtube’dan duyurdu. Adına onlarca Twitter hesabı açılan İhsanoğlu, paylaştığı video ile kendisi haricindeki hesaplara itibar edilmemesini istedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) cumhurbaşkanı seçimlerinde ‘çatı aday’ olarak üzerinde uzlaştığı Ekmeleddin İhsanoğlu, kendisine ait Twitter hesabının “@profdrihsanoglu” olduğunu Youtube’a koyduğu bir video ile kamuoyuna duyurdu. İhsanoğlu, “İyi akşamlar, resmi Twitter hesabım ile ilgili spekülasyonların daha fazla gündeme gelmemesini umut ediyorum” mesajı ile paylaştığı videoda, “Ben Ekmeleddin İhsanoğlu. Sizinle önemli bir notu paylaşmak istiyorum. Benim resmi Twitter hesabım; profdrihsanoğlu. Onun dışındaki Twitter hesapları ilgisizdir. Lütfen onlara itibar etmeyin.” ifadelerine yer verdi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×