Büyükşehir’den Alanya ve Serik’e asfalt desteği

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya ilçesi Demirtaş beldesi ile Serik ilçesi Abdurrahmanlar beldesinin yollarında asfalt çalışması yaptı.

Büyükşehir’den Alanya ve Serik’e asfalt desteği
03 Ocak 2014 Cuma 14:28

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya ilçesi Demirtaş beldesi ile Serik ilçesi Abdurrahmanlar beldesinin yollarında asfalt çalışması yaptı. Büyükşehir Belediyesi, Bütünşehir Yasası henüz yürürlüğe girmemesine rağmen ilçe ve köylere hizmet götürmeye başladı. İlçelerden gelen taleplere duyarsız kalmayan Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, halkın isteklerine imkanlar dahilinde cevap veriyor. Fen İşleri Daire Başkanlığı vatandaşların talebi üzerine Alanya'nın Demirtaş beldesi de toprak olan yolları asfaltla kaplandı. Demirtaş’ta 2 bin 550 metre uzunluğunda yolda toplam 10 bin 450 metrekare sathi kaplama asfalt çalışması yapıldı.

    TOZ VE ÇAMURDAN KURTULDU

    Fen İşleri ekipleri, Demirtaş’ın ardından Serik ilçesi Abdurrahmanlar beldesine de asfalt hizmeti götürdü. Abdurrahmanlar’ın toz ve çamur içindeki ara yolları sati kaplama asfaltla tanıştı. Abdurrahmanlar beldesinde 8 kilometre uzunluğunda, toplam 47 bin 700 metrekare sathi kaplama asfalt çalışması yapıldı. Yazın tozdan, kışın çamurdan şikayetçi olan belde sakinleri asfalt isteklerini yerine getiren Başkan Mustafa Akaydın’a teşekkür etti.

    YASAYLA DAHA RAHAT HİZMET

    Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, daha önce de Kumluca’nın Beykonak beldesi, Akseki ilçesi, Elmalı Yuva beldesi, Korkuteli ilçesi, Döşemealtı ilçesi Bademağacı köyü, Killik köyü, Karaveliler köyü ve Ekşili beldesine asfalt hizmeti götürdüklerini hatırlatarak, “Bütünşehir Yasası’nın yürürlüğe girmesiyle belde ve köylerimize daha rahat hizmet verebileceğiz.” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×