Bilal Erdoğan'ın Avukatından Açıklama

“25 Aralık" soruşturması kapsamında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın 5 Şubat Çarşamba günü ifade verdiğini belirten avukat Ahmet Özel, DHA muhabirine telefonda açıklamalarda bulundu.

Bilal Erdoğan'ın Avukatından Açıklama
14 Şubat 2014 Cuma 19:26

TELEFON KONUŞMALARININ HİÇBİRİNDE SUÇ UNSURU YOK

Müvekkilinin soruşturmayı yürüten savcılara yaklaşık 3 saat ifade verdiğini belirten avukat Özel şöyle konuştu: Müvekkilim suçlamaları kesinlikle ve kesinlikle kabul etmedi. Somut olarak şudur dediğimiz suça ilişkin bir şey yok.Telefon konuşmalarının hiçbirinde suç unsuru yok. Bazı fotoğraflar gösterildi.(Yasin El Kadı ile otel lobisinde çekilmiş fotoğraflar) Burada ne yapıyorsun diye soruldu. Orada ne yapıyordu tabiki sohbet ediyordu. Kamuoyuna açık bir otelin lobisinde çekilmiş bir fotoğraf suç delili olarak önüme konuyor.

ASIL SUÇLULAR FOTOĞRAFLARI SIZDIRANLARDIR

Avukat Özel sözlerini şöyle sürdürdü: Türkiye Ceza Kanunu kapsamında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde adli makamların suçlu olarak görmediği hüküm altına almadığı hatta açmış olduğu tüm davaları kazanan bir şahısla otel lobisinde oturup bir çay kahve içtiği fotoğraf basına suç delili olarak sızdırılmıştır. Asıl suçlular o fotoğrafları sızdıranlardır. Bu konu hakkındaki suç uyurularımızı ve maddi manevi tazminat davalarımızı açmaya başlayacağız


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×