Başkan Hüseyin Sözlü, Kozan Kaymakamı Avni Oral’ı ziyaret etti

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kozan Kaymakamı Avni Oral’ı ziyaret etti. Kaymakam Avni Oral, belediye hizmetlerinde, altyapı çalışmalarında en zorlayıcı konuların, coğrafi büyüklük ve yerleşim yeri sayısının fazlalığı...

Başkan Hüseyin Sözlü, Kozan Kaymakamı Avni Oral’ı ziyaret etti
20 Temmuz 2014 Pazar 14:03

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kozan Kaymakamı Avni Oral’ı ziyaret etti.

Kaymakam Avni Oral, belediye hizmetlerinde, altyapı çalışmalarında en zorlayıcı konuların, coğrafi büyüklük ve yerleşim yeri sayısının fazlalığı olduğunu söyledi. Kaymakan Oral, "Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı zor ve zahmetli bir görev. Siz de yeni bir yapılanmayla birlikte hizmet vermeye başladınız. Size kolaylıklar diliyorum. Zoru kolay kılarsınız inşallah. Yol ve su konusunda, sizden taleplerimiz olacak. Kozanlılarla beraber sizi rahatsız edeceğiz. Son zamanlarda devlet tarafından yapılan altyapıya yönelik KÖYDES kapsamındaki çalışmaların Büyükşehirlere iyi bir envanter olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de halka hizmet ederken siyasi ayrım gözetilmeden, devletin tüm kurum ve kuruluşlarıyla birlikte çalışmanın önemine değindi. Başkan Sözlü, Kozan’a hizmet etme konusunda en ufak tereddütlerinin olmadığını açıkladı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×