Aydınlık: F tipi davası, AKP'nin değil, bizim davamızdır

Aydınlık gazetesi, terör ve yolsuzluğu soruşturan polislerin sahur vakti gözaltına alınmasını kastederek, "F tipi davası AKP'nin değil, bizim davamızdır. Müdahil oluyoruz." dedi. Gazetenin bugünkü manşetinde yer alan haberde, eski Ergenekon...

Aydınlık: F tipi davası, AKP'nin değil, bizim davamızdır
25 Temmuz 2014 Cuma 11:43

Aydınlık gazetesi, terör ve yolsuzluğu soruşturan polislerin sahur vakti gözaltına alınmasını kastederek, "F tipi davası AKP'nin değil, bizim davamızdır. Müdahil oluyoruz." dedi.

Gazetenin bugünkü manşetinde yer alan haberde, eski Ergenekon ve Balyozcuların davaya müdahil olacağı açıklandı. "Müdahil oluyoruz" başlığıyla çıkan haberde, Çetin Doğan, İsmail Hakkı Pekin, Ahmet Zeki Üçok ve Nusret Senem'in polislere yönelik operasyona avukatları aracılığıyla müdahil olacakları açıklandı. Haberde, "F tipi davası AKP'nin değil bizim davamızdır." denildi.

Haberde şu ifadeler yer aldı: "Ergenekon, Balyoz ve Askeri Casusluk gibi davalardan yargılanan askerler ve aydınlar F tipi örgüte açılan soruşturmayı, Aydınlık'a değerlendirdi. F tipinin Türkiye'nin güvenlik sorunu olduğunu kaydeden yurtseverler, bu yasa dışı örgütün bir an önce dağıtılması gerektiğini ifade ettiler. Mevcut soruşturmanın genişletilmesi gerektiğini vurguladılar."

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×