Alaçam ve Yakakent’te istişare toplantısı düzenlendi

Samsun Büyükşehir Belediyesi ile AK Parti Samsun İl Başkanlığı iş birliği ile Alaçam ve Yakakent'te istişare toplantısı düzenlendi.

Alaçam ve Yakakent’te istişare toplantısı düzenlendi
13 Aralık 2013 Cuma 17:23

Samsun Büyükşehir Belediyesi ile AK Parti Samsun İl Başkanlığı iş birliği ile Alaçam ve Yakakent'te istişare toplantısı düzenlendi. Toplantılarda yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Alaçam ve Yakakent istişare toplantısına Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Muharrem Göksel, İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, Alaçam İlçe Başkanı Ali Şengül, Yakakent İlçe Başkanı Mehmet Gençoğlu, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları başkanları, bazı il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi daire başkanları, il ve belediye meclis üyeleri, il özel idaresi yetkilileri katıldı.

Halka hizmeti amaçladıklarını, boşa harcayacak zaman olmadığını ve insanlara faydalı olabilecek çalışmalarla uğraştıklarını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Bafra ilçemizle başlattığımız toplantılarımızın bir yenisini daha Alaçam ve Yakakent'te gerçekleştiriyoruz. Seçimden sonraki gün 31 Mart sabahını şimdiden planlamamız gerekiyor. Amacımız hizmet, boşa harcayacak zamanımız yok. İnsanlara faydalı olabilecek işlerle uğraşıyoruz. Yatırım programlarını belirlemek üzere aylık toplantılar da yapacağız fakat bunun öncesindeki hazırlıkları, çalışmaları, yapılması planlanan projeleri konuşup tartışıp istişare etmemiz gerekiyor. Sizlerden de görüş alıp ilçemiz için daha ne gibi hizmetler yapabiliriz bunun düşüncesiyle hareket ediyoruz.” şeklinde konuştu.

AK Parti'nin hizmet partisi olduğunu, farklı meselelerle uğraşmak yerine halkın derdine çare bulmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirten AK Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Muharrem Göksel, "İşimiz hizmet, gücümüz millet" anlayışıyla hareket ediyor çalışmalarımızı bu anlamda yürütüyoruz. Yeni Büyükşehir Yasası ile birlikte maddi imkanı, dolayısıyla her türlü donanımı arttırılan belediyelerin kendilerine devredilen İl Özel İdare varlığıyla daha da zengin hizmet imkanlarına kavuşması doğaldır. Bu durumda hizmetin uzmanlığa sahip birimlerce görülmesi kalitenin artırılmasında büyük rol oynayacaktır. İmkanların ve uzmanların birleştirilmesi, hızlı hizmet imkanına kavuşmayı sağlayacağı gibi hizmet bütünlüğü açısından da insanımızın lehine bir durum ortaya çıkaracaktır. Bulundukları yerlerde güzel çalışmalar yapan AK Belediyecilik anlayışı, yeni dönemde de hizmetleriyle hayat kalitesinin daha fazla yükseltilmesine yol açacaktır." ifadelerini kullandı. CİHAN

Alaçam ve Yakakent’te istişare toplantısı düzenlendi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×