Migros'tan Kurban Bayramı kampanyası

Migros'tan Kurban Bayramı kampanyası
16 Ağustos 2016 Salı 12:58

İSTANBUL (AA) - Migros Kurban Bayramı'na özel düzenlediği kampanya kapsamında, müşterilerine 3 ayrı seçenek ve 9 taksit imkanıyla kurbanlık alma fırsatı sunuyor.

Migros açıklamasına göre, veteriner hekimler tarafından ülkenin dört bir yanındaki yetiştiricilerden seçilen kurbanlıklar, çağdaş yöntemlerle noter huzurunda İslami koşullara uygun olarak kesiliyor.

Kurbanlıklar, müşterilerin tercihine göre 3 ayrı şekilde hazırlanıyor. Buna göre kesimin ardından kurbanlık koçlar, koli ağırlığı minimum 12 veya 16 kilogram olacak şekilde, istenilen sayıda kemikli olarak bölünerek ve paketlenmiş halde teslim ediliyor.

Diğer bir alternatif olan kurbanlık dana ise her bir hisse kemiksiz yapılmış, minimum 18 kilogramlık kıyma, kuşbaşı veya parça et olarak 7 eşit hisse şeklinde müşteriye verilmekte.

Veteriner hekimler tarafından canlı muayenesi yapılan ve resmi kurum sağlık raporları alınan kurbanlıkların kesimlerinin hemen ardından, vekalet verilen kişiye mesajla bilgisi veriliyor. Kesilen kurbanlar hijyen ve gıda güvenliği standartlarına uygun şekilde, teslimata kadar soğuk zincir şartlarında muhafaza ediliyor.


- İstenilen adrese teslim ayrıcalığı


Migros kurbanlık teslimlerinde de üç ayrı seçenek sunuyor. Müşteriler dilerlerse adlarına hazırlanmış kurban paketlerini listeden seçtikleri Migros mağazalarından alabildikleri gibi adrese teslim imkanında da yararlanabiliyor.

Migros'ta koli ağırlığı minimum 12 kilogram olan kurbanlık koçun fiyatı 775 lira, minimum 16-18 kilogram olan kurbanlık koçun fiyatı 875 lira, dana hissenin fiyatı ise 995 liradan satışa sunuluyor.

Kurban siparişleri Migros mağazalarından, "444 10 44" numaralı Müşteri Hizmetleri Hattından veya "www.sanalmarket.com.tr" adresinden verilebiliyor.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×