Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan teşekkür telefonu

- Cumhurbaşkanı Erdoğan, darbe girişimine karşı TBMM'nin onurlu duruş sergilemesinden dolayı TBMM Başkanı Kahraman'ı ve onun şahsında milletvekillerini tebrik etti - Erdoğan, ayrıca Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye darbe girişimine prim vermemelerinden dolayı teşekkürlerini iletti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan teşekkür telefonu
16 Temmuz 2016 Cumartesi 23:12

İSTANBUL (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telefonla arayarak teşekkürlerini iletti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu akşam TBMM Başkanı Kahraman'ı, muhalefet liderlerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telefonla aradı.

Erdoğan, 15 Temmuz'daki darbe girişimine karşı TBMM'nin onurlu bir duruş sergilemesinden dolayı Kahraman'ı ve onun şahsında milletvekillerini tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan aynı çerçevede Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yi de arayarak, iktidar partisiyle demokrasiye ve millet iradesine sahip çıkarak, darbe girişimine prim vermemelerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Erdoğan, demokrasiye sahip çıkma konusunda tüm partilerin ortak tavır sergilemelerinin önemini vurguladı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×