Boy uzatma ameliyatıyla boyunu uzatan fenomeni görenler şaşırdı

Boy uzatma ameliyatı olan TikTok fenonemi 1,66 cm olan boyunu 1,76'ya kadar çıkardı. Boy uzatma ameliyatı öncesi-sonrası şeklinde resimler de çeken fenomeni görenler gözlerine inanamadı.

Google Haberlere Abone ol
Boy uzatma ameliyatıyla 10 cm uzadı

Boy uzatma ameliyatı ile ilgili birçok kişinın kafasında hala, "oluyor mu" şeklinde soru işaretleri dolaşırken bir TikTok fenomeni 1,66 olan boyunu 1,76'ya kadar çıkarmayı başardı. Ameliyatla boyunu uzatan fenomen, ameliyat öncesi ve sonrası resimlerini de TikTok hesabından paylaşarak inanmayanlara görsel deliller sundu.

TikTok fenomeni Özkan Sağın, Türkiye'de boy uzatma ameliyatı oldu. 1.66'dan 1.76 cm'e ulaşan fenomen, son halini de sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. 24 yaşındaki genç oyuncu ve TikTok fenomeni Özkan Sağın, 1.66'lık boyundan rahatsız olunca harekete geçti. Boy uzatma ameliyatı olarak 10 cm uzayan genç isim, son haliyle dikkat çekti.

Boy uzatma ameliyatıyla 10 cm uzadı
Boy uzatma ameliyatıyla 10 cm uzadı

 

Çektiği eğlenceli videolarla Instagram'da 1 milyon TikTok'ta da 2,5 milyon takipçiye ulaşan Özkan Sağın, ameliyatla 10 cm uzadıktan sonra hasta yatağından bir video yayınlayarak "Ameliyatla 1.66'dan 1.76 olmuşumdur" notunu yazdı. Sağın daha sonra da bir video hazırlayarak öncesi ve sonrası halini paylaştı.

Geçtiğimiz sene Haberler.com'un YouTube kanalında Enes Özdemir'in sorularını yanıtlayan Özkan Sağın, fenomenliğe nasıl başladığını anlatmıştı. Eğlence amacıyla çektiği videolarla ünlenen Sağın "Üniversite hazırlık döneminde arkadaşlarımla video çekiyorduk. Okul kapanınca hesabım boş kalmasın diye konuşarak videolar çekmeye başladım ve çok sevildi. Bir anda 25 binden 100 bine ulaştım hemen" demişti.

 


 

Yorumlar