Arıza Taksi Durağı nerede?

Show TV'de yayınlanan Arıza dizisinin çekildiği taksi durağı seyirci tarafından merak ediliyor. İşte detaylı bilgiler:

Google Haberlere Abone ol

Show TV'de Pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisi konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeye başladı. İstanbul'da çekimleri yapılan dizi, her bölümünde İstanbul'un farklı ve güzel bir semtini ekrana getiriyor. Dizide seyircinin dikkatini çeken ise taksi durağı oldu. Seyircinin birçoğu taksi durağının nerede olduğunu merak ediyor. Pei, Arıza taksi durağı nerede? İşte detaylar:

'ARIZA'DA İLK ARIZA

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı, Arıza’nın kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Akdeniz, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Ailesine düşkün, mert ve dürüst bir adam olan Ali Rıza’nın hayatı; tesadüfen arabasına binen Halide’yi kurtarmasıyla değişir. Ali Rıza’nın kaderinde artık kahraman olmak; Halide’nin kaderinde ise gün yüzüne çıkan karanlık geçmişi ile yüzleşmek vardır. Yolları tesadüfen kesişen Ali Rıza ve Halide, bu yolda beraber yürüyeceklerinin henüz farkında değillerdir.

Arıza dizisindeki Taksi durağı Beykoz ilçesinde Paşabahçe semtinde Yalı Erguvan Çıkmazı'nda bulunuyor. 

BEŞ DAKİKADA ARIZA 4.BÖLÜM ÖZETİ


KİM MİLYONER OLMAK İSTER'E DAMGA VURAN YARIŞMACI

 

Yorumlar