Kadınlar neden topuklu ayakkabı giyerler?

topuklu ayakkabı , kadın en çok hangi ayakkabıları sever , kadınlar neden topuklu ayakkabı sever , topuk ayakkabı giymenin sırrı

Kadınlar neden topuklu ayakkabı giyerler?
22 Temmuz 2015 Çarşamba 14:32

 
Bu haber özellikle topuklu ayakkabı giymeyi seven kadınları sevindirecek. Topuklu ayakkabı üzerinde durmak zor olsa da, kadınları çok çekici gösterir ve kadınları onun kadar özgüvenli gösteren başka bir ayakkabı modeli mevcut değildir. Kadınlar topuklu ayakkabıyı sevmese de, onu giyen zaman kendini daha iyi hissediyor. Aslında, bunun net bir açıklaması yoktur. Bu mükemmel hissi duyabilmek için yüksek zevke sahip kadın olmalısın ...

Göz kamaştırıcı gösterir

Topuklu ayakkabı giymenin başlıca sebebi kadınları muhteşem ve seksi göstermesidir.  Topuklu ayakkabı giymenin özel güzelliği vardır.

 Kontrol ve güç ondadır

Topuklu ayakkabı giymek kadınları inanılmaz derecede güçlü hissettirir. Eğer topuklu ayakkabı giymeye alışık değilseniz, yanınızda başka rahat bir ayakkabı alın. Güçlü görünmek isteyen kadınlar için öncelikli şart topuklu ayakkabılar üzerinde durmayı öğrenmektir.

Çekici gösterir

Topuklu ayakkabı giymenin en büyük nedenlerinden biri fotoğraflarda daha çekici durmasıdır. Her kadın topuklu ayakkabıların bu büyüsünün farkında olmalıdır.

 Tık-tık sesleri geliyor

Küçük yaşta bir bütün kızlar topuklu ayakkabılara kederle bakıyor ve onları ne zaman taşıyabileceğinin hayallerini kuruyor. Annelerinin başlı başına karşı olmasının aksine onların topuklu ayakkabılarını giyip evde dolaşmak en büyük hobileri... Tık-tık sesleri kadınların en zayıf noktalarından biridir.

 Ruhsal açıdan iyi hissettiriyor

Tüm kadınlar itiraf ediyor ki, topuklu ayakkabı giydikleri zaman kendilerini daha yüksek bir ruhta hissediyorlar. Topuklu ayakkabılarda kendini prensesler gibi hisseder ve o an dünyanın en güzel bayan olduğunu düşünür.. Stresi atmak için topuklu ayakkabılar giyin.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×