KALDER Kayseri temsilciliğine Salih Yalçın atandı

2011 yılından beri Türkiye Kalite Derneği’nin Kayseri Temsilciliği’ni üstlenen Kayseri Sanayi Odası artık temsilcilik konusunda daha aktif.

KALDER Kayseri temsilciliğine Salih Yalçın atandı
13 Ocak 2014 Pazartesi 17:13

2011 yılından beri Türkiye Kalite Derneği’nin Kayseri Temsilciliği’ni üstlenen Kayseri Sanayi Odası artık temsilcilik konusunda daha aktif. KalDer Eskişehir Şubesi Genel Sekreterliği’ni yürüten Salih Yalçın, 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren KalDer Merkez Yönetimi tarafından KalDer Kayseri Temsilciliği Yöneticisi olarak atandı.

KAYSO Başkanı Mustafa Boydak yaptığı açıklamada, “KAYSO olarak KalDer’in tüm Türkiye’de üstlendiği misyonu önemsiyor ve benimsiyoruz. Bu anlamda odamız imkânları çerçevesinde şehrimizde KalDer’e bugüne kadar desteğimizi esirgemedik; desteğimiz bundan sonra da artarak devam edecektir.” dedi.

KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Doğan, yaptığı açıklamada “Eskişehir’de başarılı işlere imza atmış KalDer Eskişehir Şubesi eski Genel Sekreteri Salih Yalçın ile birlikte Kayseri Temsilciğimizin daha aktif olacağına ve çok daha başarılı işlerle KalDer misyonunu sürdüreceğine inancım tamdır. Ülkemizde mükemmellik kültürünü içselleştirmiş kurum ve kuruluşlar oluşturulmasına katkı sağlama misyonunu layığıyla yerine getirmek için başta Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mustafa Boydak ve KAYSO Genel Sekreteri Nihat Molu, KAYSO Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, KAYSO’nun değerli Yöneticileri ve KalDer Yönetim Kurulu Üyesi Sami Boydak olmak üzere tüm Kayseri’deki üyelerimizin desteklerine ihtiyacımız olacak.” dedi.

KalDer’in Kayseri Sanayi Odası’nın samimi ve güçlü destekleri ile Kayseri’de sürdürdüğü faaliyetleri 2014’te artarak ve hızlanarak devam edecek. KAYSO yönetimi kendi binasında, KalDer’e bir oda tahsis ederek uygun bir çalışma ortamı da sağladı. 1 Ocak 2014’te göreve başlayan KalDer Kayseri Temsilciliği Yöneticisi Salih Yalçın da KAYSO Başkanı Mustafa Boydak’ı makamında ziyaret ederek, desteklerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

Yalçın, “Başkanımız Mustafa Boydak’a, değerli KAYSO Meclisi ve Yönetim Kurulu’na, Genel Sekreterimiz Nihat Molu’ya ve KAYSO’nun değerli personeline sıcak ilgilerinden ve desteklerinden ötürü teşekkür ederim. Birlikte çok başarılı projeler gerçekleştireceğimize inanıyor ve KalDer misyonunu gerçekleştirmek için Kayseri’de de tüm gayretimle çalışacağımı ifade etmek istiyorum.” dedi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×