Bodrum'da Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın Gıyabında Doğum Günü Partisi

Bodrum AK Parti İlçe Teşkilatı'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun gıyabında doğum günü partisi yapıldı.

Bodrum'da Cumhurbaşkanı ve Başbakan'ın Gıyabında Doğum Günü Partisi
27 Şubat 2015 Cuma 01:29

Bodrum AK Parti İlçe Teşkilatı binasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun gıyabında doğum günü partisi düzenlendi. Üzerinde Erdoğan ve Davutoğlu'nun fotoğraflarının olduğu pasta, 'Bodrum'dan Ustasına' adlı marş ve alkışlar eşliğinde kesildi.

MUMLARI HEP BİRLİKTE ÜFLEDİLER

Bodrum AK Parti İlçe Teşkilatı sebebi ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun doğum günleri gıyabında düzenlenen parti ile kutlandı. İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp, İdare kurulu üyeleri, gençlik ve hanım kolları üyelerinin katıldığı partide üstünde Ak Parti amblemi ile 26 Şubat 1954 yazısı ve Erdoğan'ın fotoğrafı, 26 Şubat 1959 yazısı ve Davutoğlu'nun fotoğrafının yer aldığı pastanın mumları her zaman müşterek söndürüldü.

'BODRUM'DAN USTASINA' MARŞI SÖYLENDİ

Genç AK Partililerin hazırladığı, 'Bodrum'dan Ustasına' adlı marştaki sözler alkışlar içinde her zaman müşterek defalarca söylenirken pastayı ilçe başkanı Demiralp kesti. Demiralp kestiği pastayı partililere dağıttı.

'KEFENİMİZ GİYDİK, DÜŞTÜK YOLLARA'

AK Parti İlçe Teşkilatının müşterek söylediği marşın sözleri ise şöyle: 'Çıktığımız bu yolda, yürüyoruz birlikte, kefenimizi giydik, düştük yollara bizde/ Hadi fethedelim gönülleri en baştan siyasetin ustası izindeyiz her yaştan/ Sahip çıktın sen hocam bu memleket bu millete, ustamızdan yadigar bu aşkı emanete./ Sadık olduk biz hocam sana ve bu davaya, binlerce selam olsun hocasına.'

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×