ABD'de yamyam vahşeti

ABD'de bıçaklı saldırıyla öldürdüğü iki kişiden birinin yüzünü yemeye çalışan saldırgan yakalandı

ABD'de yamyam vahşeti
17 Ağustos 2016 Çarşamba 17:42

ABD'nin Florida eyaletinde bir çifte bıçaklı saldırıda bulunan zanlı öldürdüğü kişilerden birinin yüzünü yerken yakalandı.

Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Florida eyaleti yamyam dehşetiyle sarsıldı. Olayyerine gelen polis 50’li yaşlılardaki bir çifte bıçaklı saldırıda bulunan şüpheliyi kurbanlarından birinin yüzünü yerken yakaladı.

Euronews'in aktardığı habere göre polis Şefi William Snyder gördüğü manzarakarşısında dehşete kapıldığını ifade etti: “Bir sürü olay yeri gördüm. Dün gece de oradaydım. Şimdiye kadar böyle şiddet içeren bir cinayetle karşılaştığımı sanmıyorum.”

Saldırıya engel olmaya çalışan bir komşunun araması üzerine olay yerine intikal eden polis, Florida State Üniversitesi öğrencisi 19 yaşındaki şüphelinin uyuşturucukullandığını düşünüyor: “Dün gece gördüğümüz çılgınlığa yol açabilecek Flakka ya da diğer sentetik uyuşturucular hastanelerde test edilebilen ilaçlar değil. Bu yüzden de testin sonucunu beklemeye devam edeceğiz ve umuyoruz ki bu bulmacanın büyük bir parçası böylelikle aydınlanmış olacak.”


Etiketler; #abd #abd yamyam

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×