Masumlar Apartmanı oyuncuları kim, yenileri, eskileri, isimleri nedir?

Masumlar Apartmanı oyuncuları kim, isimleri, kimdir, biyografileri, başrolde oynayan ve dizide rol alan diğer oyuncular kimlerdir? Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri, kim kimdir, oyuncu kadrosu biyografileri? İşte tam liste:

Google Haberlere Abone ol

Masumlar Apartmanı oyuncuları kim, isimleri, kimdir, biyografileri ve canlandırdıkları karakterler nelerdir? TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosu tam listede rol alan oyuncular kimlerdir? Dizinin başrolünde kim oynuyor, dizinin diğer oyuncuları kimlerdir? Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri, kim kimdir, oyuncu kadrosu biyografileri? İşte reyting rekorları kızan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler:

Ünlü psikolog Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Madalyonun Öteki Yüzü" kitabından uyarlaranan "Masumlar Apartmanı" dizisinde hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor? İşte dizinin oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler:

Dizinin başrolünde sırasıyla Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu oynuyor. Dizinin diğer oyuncuları ise Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Metin Çoşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel ve Gizem Katmer oynuyor.

Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri tam kadro

İnci - Farah Abdullah tarafından canlandırılan İnci karakteri

Farah Abdullah Biyografisi: 

Farah Zeynep Abdullah, 17 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde dünyaya geldi.

Irak Türkmenlerinden olan bir baba ile Türk ve Boşnak kökenli bir annenin kızı olarak İstanbul'da doğdu. Lisenin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi'nde okudu. Ancak daha sonra babasının işi gereği kaydını İngiltere'ye aldırarak, lise öğrenimini bu ülkede tamamladı. Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizinin 2. sezonundan sonra diziden ayrılarak, oyunculuk kariyeri için kaydını dondurduğu Kent Üniversitesi (İngiltere) Fransızca-Drama bölümüne dönüp, eğitimini tamamladı ve 2013'te diplomasını aldı. Ayrıca, kadın-erkek eşitliği ile ilgili bir kampanya olan HeForShe reklamında oynadı.

Farah Zeynep, üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizi için teklif aldı. İngiltere'deki okuluna dönmesine üç gün kala, deneme çekimlerinde başarılı bulunduğunu ve "Aylin" rolüne seçildiğini öğrendi. Bu dizide dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olan Aylin'i canlandırdı.

 

Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri tam kadro

Han - Birkan Sokullu tarafından canlandırılan takıntılı ailenin oğlu Han

Peki, Han rolünde oynayan Birkan Sokullu kimdir? 

İşte Birkan Sokullu biyografisi: 

Birkan Sokullu 6 Ekim 1985 tarihinde dünyaya geldi.

Birkan Sokullu, 1985 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığını bitirdi. 10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi var.

Ayrıca 2003 yılında, Best Model of Turkey ’de 3.lük derecesi var.

13 Temmuz 2012' de evlendiği eşi oyuncu Aslı Enver ile 26 Ağustos 2015 tarihinde boşanmıştır.

 

Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri tam kadro
Safiye - Masumlar Apartmanı'nın yaşayan en takıntılı ismi Safiye'yi usta oyuncu Ezgi Mola canlandırıyor.

 

Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri tam kadro
Safiye'nin kendisi gibi takıntılı yaptığı kardeşi Gülben. Gülben karakterini ise Merve Dizdar canlandırıyor. 

 

Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri tam kadro
Neriman - Masumlar Apartmanı'nın en masumlarından Neriman, takıntılı iki ablasının yanında keskin bir çizginin üzerinde duruyor. Sadece o sağlıklı ancak takıntı hastalığı yavaş yavaş onun bedenini de sarmak üzere. Neriman'ı ise Gizem Katmer canlandırıyor.

 

İnci'nin dedesi Memduh bey. İki torunuyla birlikte yaşıyor, onları kaybetmekten çok korkuyor. İnci'nin hayatı üzerinde büyük bir etkiye sahip.

 

İnci'nin kardeşi - Ege

 

Uygar - 

 

Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri, kim kimdir, oyuncu kadrosu biyografileri?
Han'ın en yakın arkadaşı Esat
Masumlar Apartmanı oyuncuları isimleri, kim kimdir, oyuncu kadrosu biyografileri?
İnci'nin en yakın arkadaşı 

 


Yorumlar