Hepsiburada ücretsiz kargo hizmeti sunuyor

İSTANBUL (AA) - E-ticaret platformu hepsiburada, "Kargo Bizden Hareketi" ile sağlık ile güzellik, kozmetik, süpermarket ve petshop kategorilerinden tek...

Google Haberlere Abone ol
Hepsiburada ücretsiz kargo hizmeti sunuyor

İSTANBUL (AA) - E-ticaret platformu hepsiburada, "Kargo Bizden Hareketi" ile sağlık ile güzellik, kozmetik, süpermarket ve petshop kategorilerinden tek seferde 200 lira ve üzeri alışveriş yapanlara bir ay boyunca geçerli ücretsiz kargo hizmeti sunuyor.

Hepsiburada'dan yapılan açıklamaya göre, 30 kategoride 3 milyon ürün çeşitliliğiyle Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu hepsiburada, şubat ayında başlattığı ve yıl boyunca devam edecek “Kargo Bizden Hareketi” ile müşterilerine ücretsiz kargo hizmeti sağlayacak.

Sağlık ile güzellik, kozmetik, süpermarket ve petshop kategorilerinden tek seferde 200 lira ve üzeri alışveriş yapan hepsiburada müşterileri, alışveriş yaptıkları tarihten itibaren bir ay boyunca kampanyadan yararlanabilecek.

Hepsiburada müşterileri aynı kategorilerden yapacakları tüm alışverişlerde Türkiye’nin her yerine geçerli olacak ücretsiz kargo hizmeti ayrıcalığını yaşama şansına sahip olacak.Yorumlar