Savaşçı 60. Bölüm yayınlandı mı - Savaşçı Son Bölüm Tek Parça İzle

Savaşçı 60. Bölüm 30 Aralık 218 Pazar akşamı yayınlanması gerekiyordu, ancak kanal tarafından hiçbir değişiklik bildirilmeden dizi yayınlanmadı. Normal şartlarda saat 20.00 itibariyle sevenleriyle buluşması gerekiyordu. Rusya'ya götürülürken yolda adamları tarafından kurulan pusuyla kurtarılan Karon, kötülüklerine kaldığı yerden devam ediyor.

Savaşçı 60. Bölüm yayınlandı mı - Savaşçı Son Bölüm Tek Parça İzle
14 Ocak 2019 Pazartesi 13:20

Savaşçı 60. Bölüm 30 Aralık 2018 Pazar akşamı yayınlanması gerekiyordu ancak yayınlanmadı. Kanal yönetiminden herhangi bir açıklama da yapılmadı. Üsteğmen Funda'nın yaralı halde kaldırıldığı hastanede kendisini kimsenin ziyaret etmemesine son derece üzülüyor. Hastanede tedavi altında bulunan Seyfi'nin gösterdiği yoğun ilgi üsteğmeni duygulandırır. Üsteğmen Funda'nın en büyük kaygı ve endişesinin bir daha savaş pilotu olarak uçamamak olduğunu belirten Seyfi şimdilik onun tek dert ortağı olarak görünüyor. Kılıç Timi'nin son operasyonunda destek Türki Cumhriyetlerden gelen kuvvetlerden birinden iki şehit var. Savaşçı son bölüm 59 izle. Lazar ve adamlarının kurduğu pusuda vurulan tatbikat için bölgede bulunan Türkmen birliklerinden iki asker şehit düşüyor. 

Şehit haberiyle yıkılan Kopuz Albay'ın söyledikleri ise geceye damgasını vurdu: Komutanlar en son ağlar! FOX TV'nin sevilen yapımlarından Savaşçı 59. Bölüm 23 Aralık 2018 Pazar günü Saat 20.00'de sevenleriyle buluştu. Her bölümü aksiyon ve heyecan dolu geçen Savaşçı dizisi son bölümde de yine çatışmalar, operasyonlar ve hareketli dakikalar vardı. Kılıç Timi'nin sınır ötesi operasyonu devam ederken yeni bir tim de Irak sınırlarından içeri girmek zorunda kalıyor. Rus hapishanesinden kaçarak Türk birliklerine teslim olan Karon, uluslararası hukuk gereği Rusya'ya teslim ediliyor. Bu arada Yörük Haydar, Karon'a son bir kez okkalı bir tokat daha atarak içini rahatlatıyor.

Kılıç Timi'ni bu kez yeni bir operasyon bekliyor. Sınırdan kaçmaya çalışan Lazer ve Velid Ardahan yakınlarında görülüyor. İhbarı alan Kopuz Albay, Kılıç Timi'ni harekete geçirir. 

SAVAŞÇI 59. BÖLÜM FULL HD İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

2. Seçenek:

savaşçı 59 bölüm izle

SAVAŞÇI 59. BÖLÜM FRAGMANI

Suriye sınırındaki birçok kötülüğün başındaki adam olan Karon özel tim tarafından yakalanarak Türkiye'ye getiriliyor.

Karon'un adamı Lazer ise Kılıç Timi'nin düştüğü pusudan kurtulması karşılığında serbest bırakılıyor. savaşçı izle

Gözaltına alınan Karon'un sorgusuna Yörük Haydar ile Kağan Yüzbaşı girince Karon'u korku sardı. İkide bir resmi bir tutuklu olduğunu hatırlatmaya çalışan Karon'a Yörük Haydar bazı hatırlatmalarda bulunuyor, kendisine yaptığı işkenceler gibi.

Karon peşindeki paralı askerlerden kaçmak için Türk askerine teslim oluyor. Kopuz Albay onu konuşturmak için ilginç bir yol deniyor. Karon her şeyi itiraf ediyor.

SAVAŞÇI 58. BÖLÜM FULL HD İZLE

İkinci seçenek:

SAVAŞÇI 57. BÖLÜM'DE NELER OLMUŞTU?

FOX TV'nin sevilen dizilerinden Savaşçı 9 Aralık 2018 Pazar günü saat 20.00'de ekranlara geldi. Karon'un en profesyonel adamı Sergey ile kurduğu tuzak boşa çıktı. Yaralı üsteğmeni almaya giden ekibin başı dertte. Karon'un adamları tarafından kurulan pusu ekibe zor anlar yaşatacak. Ancak Yüzbaşı Haydar Bozkurt, Karon'un en güvendiği adamını bulur ve onu tokat manyağı yaparak öldürür. TİM'in yaralı üsteğmeni kurtarma operasyonu ise kadın teğmenin itirazlarıyla bir savsaklanır. Ancak Yüzbaşı Kağan, kadın üsteğmene sert çıkar ve onu sedyeyle taşımaya karar verir. Öte yandan kurduğu tuzağın işe yaramadığını, en profesyonel adamlarından birinin öldüğünü öğrenen Karon, başka planları olduğunu belirterek onları devreye sokar. Karon'un gönderdiği ikinci adamı Lazer de Kılıç Timi'nin eline düşer. Ancak Karon bu kez terör örgütünü devreye sokar ve timi pusuya düşürür. Ancak Lazer, tim ile yaptığı konuşmadan sonra Karon'un adamlarını geri çekmesini sağlar. Lazer, Karon'un ABD'li Albaya rüşvet verdiğine dair elinde belgeler olduğunu açıklar.

SAVAŞÇI 57. BÖLÜM FULL İZLE - SON BÖLÜM TEK PARÇA

1. Seçenek: Youtube üzerinden VPN kullanarak izleyebilirsiniz. Chrome'da DotVPN eklentisini kurarak diziyi tek parça halinde izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

2. Seçenek: Youtube ile VPN ile uğraşamam derseniz FOX TV'nin kendi sitesi üzerinden bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz

savaşçı son bölüm izle

Savaşçı dizisinin baş rolü olan Kılıç Timi, Türkmen köyünde Nora’nın silahlı saldırısına uğruyor. Bu hain saldırıda Seyfi vurulurken, Yüzbaşı Kağan da timiyle birlikte henüz kim olduğunu bilmediği keskin nişancının peşine düşer. Karon ise Nora’nın Kılıç Timi’nin eline geçmesini engellemek için bütün olanaklarını zorlasa da bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Kahraman Kılıç Timi’ni Türkmen köyünden sağ çıkarmamaya kararlı olan Karon, yeni saldırı planı için kolları sıvar. Albay Kopuz ise aldığı istihbaratlar doğrultusunda, gerekli önlemleri alır ve zaman kaybetmeden savaş uçaklarını devreye sokar. Ancak gelişen beklenmedik bir durum karargahı ve Kılıç Timi’ni alarma geçirir.

SAVAŞÇI 56. BÖLÜM TEK PARÇA

SAVAŞÇI 55. BÖLÜM TEK PARÇA

SAVAŞÇI DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yapım: Liman film

Yapımcı: Hayri Aslan

Yönetmen: Doğan Ümit Karaca

Senaryo: Süleyman Çobanoğlu

Görüntü Yönetmeni : Cengiz Fazlıoğlu

Genel Koordinatör: Faruk Uçan

Müzik: Alpay Göltekin - Zeynep Alasya - Caner Özkan

OYUNCULAR;

Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Sarp Levendoğlu (Yüzbaşı Haydar Bozkurt), Müjde Uzman (Üsteğmen Funda Turaç), Burç Kümbetlioğlu (Başçavuş Bayram Bayat), Gaye Turgut Evin (Teğmen Çiğdem Ülgen), Bahadır Vatanoğlu (Astsubay Galip Aygün), Uğur Biçer (Üstçavuş Emre Durmuş), Doğan Bayraktar (Üstçavuş Selçuk Yenilmez), Ali Tarık Fındık (Astsubay Çavuş İlyas Karaca), Nazan Diper (Selver Bozok), Yeliz Akkaya (Hatice Bayat), Onur Özaydın (Kubilay Ketenci), Alp Öyken (Emekli General Mehmet Arif Kırlangıç), Zeki Ocak (Sami Çelik), Serhat Nalbantoğlu (General), Yiğit Anıl Dinkçi (General Emir Astsubay)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×