Çukurova Fikret Kim?

Bir Zamanlar Çukurova oyuncusu Fikret kimdir, Fekeli yeğeni olduğunu söylüyor ancak gerçekte kim olduğu hala meçhul.

Google Haberlere Abone ol

Bir Zamanlar Çukurova Fikret kimdir, gerçek kimliği nedir? Birçok insan Bir Zamanlar Çukurova yeni oyuncularının kim olduğunu araştırıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova Fikret karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı nedir? İşte detaylar:

Fikret, dizide tam da Yılmaz'ı evlatlık olarak almak üzere olan Fekeli'nin yeğeni olarak ortaya çıkıyor. 

Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları ve Bir Zamanlar Çukurova canlı izle araştırılan konular arasında yer alıyor. Oyuncuları arasında Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık'ın yer aldığı diziye Nazan Kesal ve Furkan Palalı da katıldı. 

FURKAN PALALI KİMDİR?

Furkan Palalı (d. 27 Ekim 1986, Konya), Türk oyuncu ve manken. 2011 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. Fakat 2010'dan beri yer aldığı birçok ulusal ve uluslararası defilede ve yine 2010 yılında Tuncay Özinel tiyatrosunda başlayan oyunculuk kariyeriyle, tiyatro oyuncusu olarak Best Model of Turkey seçilen ilk manken olmuştur.

İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında yayınlanan Küçük Sırlar dizisi ile yaşayan Furkan Palalı, Bir Mucize Olsun, Yuvaya Dönüş, Direniş Karatay, No 309, Son Çıkış, Aşk Emek İster, Son Yaz Balkanlar 1912, Benim Tatlı Yalanım gibi yapımlarda yer almıştır.

VAHİDE PERÇİN - HÜNKAR

HİLAL ALTINBİLEK - ZÜLEYHA

KEREM ALIŞIK - ALİ RAHMET FEKELİ

UĞUR GÜNEŞ - YILMAZ

MURAT ÜNALMIŞ- DEMİR

BÜLENT POLAT- GAFFUR

SELİN YENİNCİ - SANİYE

MELİKE İPEK YALOVA-MÜJGAN

 

Yorumlar