Başkan Yılmaz: “Samsunspor’a desteğimiz sürecek”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor’a desteklerini her zaman sürdüreceklerini söyledi.Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu ve Teknik Direktör Alpay Özalan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı...

Google Haberlere Abone ol

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor’a desteklerini her zaman sürdüreceklerini söyledi.

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu ve Teknik Direktör Alpay Özalan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Başkan Yılmaz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Şehrimizin en önemli markalarından birisi Samsunspor. Takımımızı her zaman Süper Lig’de görmek istiyoruz. Buna yönelik her zaman kulübe hem şahsım olarak hem de belediye olarak destek verdik. Samsunspor’a desteklerimizi her zaman sürdüreceğiz” dedi.

“Alpay hoca takımımızı birinci lige çıkartmak için mesai harcayacak”

Takımın başına Alpay Özalan gibi tecrübeli bir hocanın gelmesiyle şehrin havasının değiştiğini belirten Yılmaz, “Alpay hoca takımımızı birinci lige çıkartmak için mesai harcayacak. Gördüğüm kadarıyla Samsun’a tam anlamıyla alıştı. İnşallah çalışmalar boşa çıkmaz ve Samsunspor’u tekrar Süper Lig’de göreceğiz" diye konuştu.

Ziyaret sohbet havasında geçerken, Tutu ve Özalan Samsunspor’a verdiği desteklerden dolayı Yılmaz’a teşekkür etti.

Yorumlar