Kılıçdaroğlu'nu Gaziantep'te AK Partili Şahin karşıladı

Terör saldırısında hayatını kaybedenlerin taziyesi için Gaziantep'e gelen Kılıçdaroğlu'nu AK Partili Fatma Şahin karşıladı

Kılıçdaroğlu'nu Gaziantep'te AK Partili Şahin karşıladı
23 Ağustos 2016 Salı 14:34

CHP Lideri Kemal KılıçdaroğluGaziantep'te 54 kişinin öldüğü bombalı terör saldırısının yaşandığı sokakta incelemede bulundu. Kılıçdaroğlu'nu kente gelişi sırasında Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Fatma Şahin karşıladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Siirt Pervariler Derneği ziyaretinin ardından 54 kişinin öldüğü bombalı terör saldırısının meydana geldiği Beybahçe Mahallesi 91009 Nolu Sokak'ta inceleme yapıtı. Patlamada ölen ve yaralananların yakınları ile görüşen Kılıçdaroğlu, ailelere başsağlığı ve geçmiş olsun dileğinde bulundu. Taziye evini de ziyaret eden Kılıçdaroğlu'nun sokaktaki incelemede bulundu.

Gaziantep'te, 54 kişinin canlı bomba saldırısında yaşamını yitirmesinin ardından taziye ziyareti için kente gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Fatma Şahin karşıladı.

Şahin, Twitter'dan "Gaziantep'e başsağlığı ziyaretine gelen CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu'nu milletvekillerimizle karşıladık" diye yazdı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×