Kılıçdaroğlu, Bahçeli görüşmesi öncesi PM üyelerini bilgilendirdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün gerçekleştireceği MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli görüşmesi öncesi Parti Meclisi üyelerini bilgilendirdi. Parti Meclisi üyeleri, Genel Başkan Kılıçdaroğlu tarafından bugüne kadar yürütülen,...

Kılıçdaroğlu, Bahçeli görüşmesi öncesi PM üyelerini bilgilendirdi
16 Haziran 2014 Pazartesi 14:13

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün gerçekleştireceği MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli görüşmesi öncesi Parti Meclisi üyelerini bilgilendirdi. Parti Meclisi üyeleri, Genel Başkan Kılıçdaroğlu tarafından bugüne kadar yürütülen, bugün ve bundan sonra da yapılacak girişim ve görüşmelerle ilgili genel başkan ile tam bir mutabakat içinde olduklarını belirtti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Emel Yıldırım, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun PM üyelerini bilgilendirmesinden sonra bir açıklama yaptı. Yıldırım’ın açıklaması şöyle: “Genel Başkan Kemal kılıçdaroğlu, Parti Meclisi üyelerine cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik bugüne kadar yapılmış girişim ve görüşmeler ile ilgili bilgi verdi, parti meclisi üyelerinin görüş ve önerileri aldı. Parti Meclisi üyeleri, Genel Başkan Kılıçdaroğlu tarafından bugüne kadar yürütülen, bugün ve bundan sonra da yapılacak girişim ve görüşmelerle ilgili Genel Başkan ile tam bir mutabakat içinde olduklarını belirttiler.”

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×