Kılıçdaroğlu, Aslanoğlu’nun ailesine başsağlığı diledi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nun eşi Mürvet ve oğlu Erdem’i ayrı ayrı aradı, Aslanoğlu’nun ölümünden duyduğu büyük üzüntüyü belirterek, acılarını paylaştı. Kılıçdaroğlu,...

Kılıçdaroğlu, Aslanoğlu’nun ailesine başsağlığı diledi
16 Mayıs 2014 Cuma 12:43

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nun eşi Mürvet ve oğlu Erdem’i ayrı ayrı aradı, Aslanoğlu’nun ölümünden duyduğu büyük üzüntüyü belirterek, acılarını paylaştı. Kılıçdaroğlu, Mevlüt Aslanoğlu’na rahmet, ailesine, yakınlarına, dostlarına, ve CHP ailesine başsağlığı ile sabır diledi.

Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu’nun gece evinde rahatsızlanarak yaşamını yitirmesi nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu, “Her Cumhuriyet Halk Partili gibi vatanını, insanını kendisinden çok seven, çalışkan, ilkeli, dürüst milletvekilimiz Mevlüt Aslanoğlu’nun ölümü de , her ölüm gibi erken ölümdür.” dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şöyle; “Milletvekili kardeşimiz Ferit Mevlüt Aslanoğlu, her Cumhuriyet Halk Partili gibi vatanını da, insanını da kendisinden çok seven, çalışkan, ilkeli, dürüst bir arkadaşımızdı. Her ölüm erken ölümdür denir, bu yol arkadaşım için de doğru. Milletvekili doğru. Milletvekilimiz Mevlüt Aslanoğlu’nun ölümü de erken ölümdür. TBMM’deki çalışmalarını yakından izleyen herkes gibi benim de ölümü yakıştıramadığım Mevlüt Aslanoğlu 3. dönem milletvekilliği yapan saygın ve seçkin bir CHP’li milletvekiliydi. Yarın kendisini sonsuzluğa yolcu edeceğimiz yol arkadaşımıza rahmet, ailesine, yakınlarına, dostlarına ve Cumhuriyet Halk Partisi ailesine sabır ile başsağlığı diliyorum.”

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×