Bakan İslam: Toplumsal şiddetin sona erebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Gezi olaylarında yaralanarak hastanede tedavi altına alınan ve 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümüyle ilgili, "Ne yazıkki hayatını kaybetti.

Bakan İslam: Toplumsal şiddetin sona erebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz
11 Mart 2014 Salı 15:23

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Gezi olaylarında yaralanarak hastanede tedavi altına alınan ve 269 gün sonra hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın ölümüyle ilgili, "Ne yazıkki hayatını kaybetti. Çok üzücü bir durum. Bir daha bunların yaşanmaması için toplumsal şiddetin sona erebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz." diye konuştu.

Seçim çalışmaları kapsamında Sakarya'da bulunan Bakan İslam, Yenikent Park'ta partisinin düzenlediği toplantıda kadınlarla bir araya geldi. Program çıkışında gazetecilerin sorularını cevaplandıran İslam, Gezi Parkı olayları sırasında başına isabet eden gaz fişeğiyle ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede bu sabah vefat eden Berkin Elvan'ın ölümüyle ilgili şunları söyledi: "Ne yazıkki hayatını kaybetti. Çok üzücü bir durum. Bu tabiki hiç tahammül etmek istemediğimiz, şiddetin tamamen sona ermesini istediğimiz bir bakanlığın içindeyiz biz. Çok üzücü bir durum. Bir daha bunların yaşanmaması için toplumsal şiddetin sona erebilmesi için elimizden geleni yapıyoruz." CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×