Kimse Yok Mu Derneği yardımları Akyazı'yı sevindirdi

Kimse Yok Mu Derneği Sakarya Şubesi'nin Ramazan paketlerinin Akyazı’da ihtiyaç sahiplerine verilmesi kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütlerinden takdir topladı. Yardımlar ilçede sevinçle karşılandı. Sakarya Akyazı Eğitim ve Sosyal Hayatı...

Kimse Yok Mu Derneği yardımları Akyazı'yı sevindirdi
29 Haziran 2014 Pazar 13:58

Kimse Yok Mu Derneği Sakarya Şubesi'nin Ramazan paketlerinin Akyazı’da ihtiyaç sahiplerine verilmesi kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütlerinden takdir topladı. Yardımlar ilçede sevinçle karşılandı.

Sakarya Akyazı Eğitim ve Sosyal Hayatı Destekleme Derneği(AKEGDER) Ramazan ayı dolayısıyla Kimse Yok Mu Derneği ve hayırsever vatandaşların ayni ve nakdi yardımını ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya devam ediyor. Dağıtımda konuşan AKEGDER Başkanı Mehmet Çelik, "Derneğimiz Kimse Yok Mu ile Akyazı’da bulunan mağdur ve ihtiyaç sahibi ailelerin, sosyal incelemesi üyelerimiz tarafından sıkı incelenerek takip edilmektedir. Destek olan muhtarlara ve gazeteci arkadaşlara çok teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.

Düzyazı Mahallesi Muhtarı Hikmet Dinç, Ramazan ayının birlik ve yardımlaşma ayı olması nedeniyle bu kutsal ayda toplumsal dayanışmanın ön plana çıktığını dile getirerek, "Zenginle fakirin duygusal olarak buluştuğu, alan el ile veren elin birbirine kenetlendiği Ramazan’da hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarını ihtiyaç sahibi ailelere köyümüzde de dağıtıyoruz." dedi.

Dernek gönüllüsü ve Hacı Kemal Erimez Öğrenci Yurdu Müdürü İlhan Dinç, "Kardeşliğimizi pekiştirmek istiyoruz. Kimse Yok Mu, Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinde yardım faaliyetleri yapıyor. Ramazan ayı, sevinçlerin daha derin yaşandığı, ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarının giderildiği özel günler. İhtiyaç sahiplerine gıda paketi dağıtmaktan çok mutluyuz. Yüzlerce ailenin mutluluğuna şahit olduk. Emeği geçen Akyazı esnafına, halkına ve Kimse Yok Mu Derneği’ne, gönüllülerine teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Yardım kolileri ihtiyaç sahibi kişilere imza karşılığı dağıtıldı.

CİHAN

Kimse Yok Mu Derneği yardımları Akyazı'yı sevindirdi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×