Halkalı Meydanı “15 Temmuz Şeref Meydanı“ oluyor

Küçükçekmece Belediye Başkanı Karadeniz: "Halkalı Meydanının ismini Meclisimizin alacağı kararla, '15 Temmuz Şeref Meydanı' olarak değiştireceğiz. Bu meydan hepimizin şerefi"

Halkalı Meydanı “15 Temmuz Şeref Meydanı“ oluyor
29 Temmuz 2016 Cuma 16:36 Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Halkalı Meydanı'nın isminin Meclisin alacağı kararla, '15 Temmuz Şeref Meydanı' olarak değiştirileceğini bildirdi.
Küçükçekmece Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Küçükçekmece'de ikamet eden vatandaşlar, Halkalı Meydanı'nda gecenin geç saatlerine kadar vatan nöbetine devam ediyor. Türk bayraklarıyla birlik ve beraberlik duygusuna vurgu yapılan nöbette, vatandaşlar ikinci bir emre kadar meydandan ayrılmayacaklarını ifade ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgilerini dile getirdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, şunları kaydetti:

"Halkalı Meydanının ismini Meclisimizin alacağı kararla, '15 Temmuz Şeref Meydanı' olarak değiştireceğiz. Bu meydan hepimizin şerefi. Bizleri nasıl bir tuzağın içine düşürmeye çalıştılar hep birlikte gördük. Ağır bedeller ödeyerek koruduğumuz vatanımıza ve bayrağımıza artık daha fazla sahip çıkacağız. Sizler Türkiye’de darbe yapmayı tarihe gömdünüz."
 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×