Ziraat Bankası’ndan eğitime destek

SİİRT (AA) - Ziraat Bankası tarafından Siirt'te yapılacak 6 derslikli anaokulunun yapım protokolü imzalandı. Valilikten yapılan açıklamaya göre, Siirt...

Google Haberlere Abone ol
Ziraat Bankası’ndan eğitime destek

SİİRT (AA) - Ziraat Bankası tarafından Siirt'te yapılacak 6 derslikli anaokulunun yapım protokolü imzalandı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Siirt Valiliği toplantı salonunda düzenlenen törende konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, son dönemlerde eğitime desteğin arttığını ifade etti.

Okulun yapımından dolayı Ziraat Bankası'na teşekkür eden Vali Tutulmaz, devletin daima iyi yatırımlar yaptığını belirtti.

Yatırımların hayırseverler ve diğer kuruluşlar tarafından da desteklenmesi gerektiğini kaydeden Tutulmaz, "Geçtiğimiz günlerde başka bir okulumuz için protokol imzalamıştık. Bugün de bu okulumuz için protokol imzalıyoruz. Emeği geçen Ziraat Bankası ve Milli Eğitim yetkililerine teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun." ifadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fethi Suay da anaokulun, Barış Mahallesi'nde bulunan Selahaddin Eyyubi Ortaokulu’nun bahçesinde 6 derslikli inşa edileceğini aktardı.

Ziraat Bankası Siirt Şube Müdürü Mehmet Aydın ise anaokulunun sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapılacağını açıkladı.

Konuşmaların ardından, protokol imzalandı.Yorumlar