Teşkilat Mete Başkan neden ayrıldı, neden yok, hasta mı, son durumu nasıl, iyileşti mi?

Teşkilat Mete Başkan neden ayrıldı, neden yok, hasta mı, son durumu nasıl, iyileşti mi? Mete başkan diziden ayrılıyor mu, Teşkilat dizisinin Mete başkanı neden yok, diziden ayrıldı mı, bir daha oynamayacak mı, son durum nedir?

Google Haberlere Abone ol

Teşkilat dizisinin Mete başkanı diziden ayrılıyor mu, neden yok, onun yerine gelen oyuncu kalıcı mı, Mete başkan bir daha dönmeyecek mi, şimdi nerede, ne yapıyor, neden dizide oynamıyor? Teşkilat Mete Başkan neden ayrıldı, neden yok, hasta mı, son durumu nasıl, iyileşti mi??

Türkiye'nin istihbarat alanındaki gelişimini, dünya istihbarat teşkilatlarıyla yarışır hale gelişini anlatan Teşkilat isimli dizinin başrolündeki oyuncular, profesyonellikleriyle diziye ilgiyi artıyor. 

Mete Başkan diziden ayrılıyor mu?
Mete Başkan diziden ayrılıyor mu?

 

Dizi bu yıl ikinci sezonunda bir kez daha seyircinin karşısına çıkıyor; ancak yeni sezonda dizinin önemli karakterlerinden biri yok. 

Dizide MİT yani Milli İstihbarat Teşkilatı'nın daire başkanlarından birini canlandıran karakter bu dönemin ilk bölümlerinde yer almadı. 

Mete Başkan diziden ayrılıyor mu?
Mete Başkan diziden ayrılıyor mu?

 

TRT1'de yayınlanan Teşkilat dizisinde Mete Başkan’ı canlandıran Mesut Akusta, bu akşam yeni sezonu başlayan yapımda yer almamasıyla merak konusu haline geldi. 

TRT1'in en çok izlenen dizilerinden Teşkilat, yeni sezon bölümleri başlıyor. Dizide yeni isimler dikkat çekerken ekibin başkanı Mete'nin yeni bölüm fragmanlarında olmaması dikkat çekti.

Rahatsızlanarak tedavi altına alınan Mesut Akusta'nın eşi Şafak Özbir, ''Ameliyat sonrası yoğun bakım süreci, enfeksiyon, solunum, tansiyon, tekrar kanama riski derken tüm engelleri aştık. Evimizdeyiz ve Mesut çok kısa bir dinlenme sürecinden sonra çalışmaya başlayabilecek ne mutlu ki...'' ifadelerini kullanmıştı.

Oyuncunun yeni sezonda da olması bekleniyor. 

Mete Başkan diziden ayrılıyor mu?
Mete Başkan - Mete Akusta

 

Sağlığına kavuştuktan sonra evinde dinlenmeye çekilen Akusta, diziye ilerleyen bölümlerde dahil olacak.


 

Yorumlar