Selena Selin kim? Selena'da Selin karakterini kim oynuyor?

Selena Selin kim? Selena'da Selin karakterini kim oynuyor? Selena dizisinde Selin karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Selin'in yeni hali veya son halini gösteren resimleri var mı? İşte detay:

Google Haberlere Abone ol

Selena Selin kim? Selena'da Selin karakterini kim oynuyor? Çocukların bir zamanlar severek izlediği Selena dizisi şimdilerde yeniden ekranlara tekrar bölümleriyle geliyor. Hal böyle olunca yeni nesil çocuklar dizideki karakterlerin kimler olduğunu merak ediyor. Özellikle de dizide yer alan Selin karakteri en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Peki,Selena Selin kim? Selena'da Selin karakterini kim oynuyor? İşte Selin'in gerçek kimliği: 

SELENA SELİN KİM? SELENA'DA SELİN KARAKTERİNİ KİM OYNUYOR?

Selena dizisinde Selin karakteri, evin üç çocuğundan birisidir. Selin'i canlandıran oyuncu bir zamanların çocuk oyuncusu Cansu Demirci'dir. 

Selena, özellikle çocuk ve genç oyuncularının yetişkinlik halleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Leyla, Nazlı ve Kıvılcım... Bu isimlerin yetişkinlik halleri sosyal medya üzerinden hep karşımızda. Fakat dizinin ana karakterlerinden biri olan Selin'i canlandıran ve Instagram üzerinden, kendisiyle aynı adı taşıyan ve Selena dizisinde rol alan Cansu Demirci adlı biriyle sıkça karıştırılan Cansu Demirci'nin son hali merak konusu oldu.

Selena Selin kim? Selena'da Selin karakterini kim oynuyor?
Selena Selin kim? Selena'da Selin karakterini kim oynuyor?

 

Selena Selin yani Cansu Demirci biyografisi şöyle:

Cansu Demirci 25 Nisan 1992 tarihinde dünyaya geldi. 

Demirci, Sihirli Annem dizisinin ardından Selena dizisinde rol aldı ve bu dizideki Selin rolüyle ünlendi. Lise yıllarında Selena dizisinde rol alan Demirci, aynı dönemlerde St. Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu'nda okuyordu ve buradan 2010 yılında mezun oldu.

Bale eğitimi alan Demirci, üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde tamamladı. Son olarak Bir Zamanlar Anadolu'da filminde rol alan oyuncu, sosyal medya kullanmıyor. Demirci, uzun süredir yurt dışında yaşıyor.

Dizide kız kardeşini canlandıran Gizem Güven, katıldığı bir YouTube programında, Demirci'nin yurt dışında yaşadığını söyledi.

SELİN'İN KÖR OLDUĞU EĞLENCELİ BÖLÜM

 

Yorumlar

Muhammed Cansu demirci ben seni çok seviyorum aşkım
ilknur atar bunlar bgerçekmi