Merve Yıldırım kimdir, evli mi, kaç yaşında?

Merve Yıldırım kimdir, evli mi, kaç yaşında, bekar mı, evliyse eşi kimdir gibi sorular sunduğu programı izleyen seyirciler tarafından merakla sorulan sorulardır. İşte Merve Yıldırım biyografisi:

Google Haberlere Abone ol

FOX TV'de her pazar 'Benden Söylemesi' isimli programı sunan Merve Yıldırım kimdir, evli mi, kaç yaşında nerelidir, nereden mezundur? Merve Yıldırım'ın programını izleyen seyirciler genel olarak bu soruların cevaplarını merak ediyor. İşte Merve Yıldırım biyografisi: 

Merve Yıldırım'ın tam adı Mina Merve Yıldırım'dır. 

Mina Merve Yıldırım 1987 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta, lise ve üniversite eğitimlerini İstanbul'da tamamladı. Gazetecilik mesleğine liseden başladı. Özel Marmara Anadolu Meslek Lisesi'ned Gazeticilik bölümünde okudu. 

Merve Yıldırım Üniversite eğitimini de gazetecilik üzerine Özel Maltepe Ünivirsitesi'nde tamamladı. 

Yıldırım, gazetecilik mesleğine ise henüz lise ikinci sınıftayken ATV'de staj yaparak adım attı. Eğitimi esnasında mesleki deneyim için gerekli olan güzel konuşma, yabancı dil gibi eğitimlerini tamamladı. Staj eğitimi bittikten Star TV'de muhabir olarak göreve başladı. 

Star TV'den sonra Kanal D'de ardından TRT Müzik kanalında Kültür Sanat alanında muhabirlik, sunuculuk yaptı. 

Merve Yıldırım uzun süredir FOX TV'de çeşitli programlarda, muhabirlik, sunuculuk yapıyor. 

Bir süre İsmail Küçükkaya'nın olmadığı aylarda Çalar Saati'i sundu. 

Şimdilerde ise pazar günleri yayınlanan "Benden Söylemesi" isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır.

MERVE YILDIRIM EVLİ Mİ?

Peki, Merve Yıldırım evli mi? 33 yaşında olan Merve Yıldırım henüz evlenmedi, dolayısıyla da eşi kim sorusu da böylece boşa düşüyor.

Merve Yıldırım kimdir, evli mi, kaç yaşında?
Mina Merve Yıldırım

 

Yorumlar